Україні потрібні короткострокові кредити

Оптимальними для потреб України є короткострокові програми кредитування з визначенням чітких економічних орієнтирів

фото: business-tv.com.ua
Про це йдеться в спеціальному звіті, підготовленому Міжнародним валютним фондом. “Короткі кредити найбільш прийнятні для економіки України. Тривалі програми можуть бути використані в разі постановки середньострокових завдань, однак такі завдання – занадто амбітний проект для України”, – вказують експерти МВФ. 
Короткострокові кредити концентруються на найбільш важливих цілях і забезпечують необхідний обсяг грошей в стислі терміни. Це фактично знімає необхідність перегляду програм, пояснюють у МВФ. “Приклад України показує, що використання механізму першорядних економічних завдань ефективніше механізму визначення умов отримання кредитів. Особливо це стосується країн, уряди яких не завжди можуть втілити в життя політичні заяви”, – вважають аналітики Фонду.
Нагадаємо, за словами постійного представника МВФ в Україні Жерома Ваше, Україна в кінці липня – початку серпня може отримати від МВФ другий транш кредиту в обсязі 1,4 млрд доларів у рамках програми співпраці. 7 травня Україна отримала перший транш кредиту Міжнародного валютного фонду в обсязі 3,19 млрд доларів. 1 травня рада МВФ схвалила виділення Україні кредиту в 17,01 млрд доларів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6401 / 4.05MB / SQL:{query_count}