Мільярди на боротьбу з кіберзлочинністю

Кіберзлочини завдають шкоди світовій економіці в розмірі близько 445 млрд доларів на рік

Про це йдеться у новій доповіді Центру стратегічних і міжнародних досліджень США. Автори вказують, що кіберзлочинність – це індустрія, яка зростає і завдає шкоди торгівлі, конкурентоспроможності та інноваціям, повідомляє Cyber Security. 
“Кіберзлочинність – по суті, податок на інновації, який уповільнює глобальний розвиток, знижуючи рівень прибутку винахідників та інвесторів, – сказав Джим Льюїс з Центру стратегічних і міжнародних досліджень. — Для розвинених країн кіберзлочинність має серйозні наслідки для ринку праці”. Автори доповіді з’ясували, що най­масштабніших втрат від цих злочинів зазнають найбільші економіки світу, серед яких лідирують Сполучені Штати, Китай, Японія і Німеччина, втрачаючи 200 млн доларів щорічно. 
Втрати, пов’язані з витоками персональних даних, таких, як наприклад, крадіжки даних кредитних карт, становлять 150 млн доларів. У США близько 40 млн людей, тобто майже 15% всього населення, стикалися з крадіжкою особистої інформації хакерами. У Туреччині від подібного роду злочинів постраждали 54 млн осіб, у Німеччині – 16 млн, у Китаї – понад 20 млн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.9497 / 4.05MB / SQL:{query_count}