Разом краще

Податкову і митницю не роз’єднуватимуть. А замість Міндоходів створять Державну фіскальну службу України

Кабмін вирішив залишити в одному відомстві податкову і митницю. Замість поділу створеного при Януковичу Міндоходів, міністерство реорганізовано в Державну фіскальну службу України, яка займатиметься питаннями податкової та митної політики. 
Другого червня цього року уряд має намір провести нараду з керівництвом реструктуризованого Міністерства доходів і зборів, де буде заслухано звіти щодо їхньої роботи. Про це повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні уряду в Києві.
”У нас створена Державна фіскальна служба України, і я хотів би, щоб другого числа керівники Міндоходів відзвітували про боротьбу з податковими ямами, про те, як вони ліквідували корупцію на митниці або не ліквідували, і про те, як ми працюємо з бізнесом, у першу чергу органи податкової служби. І далі, ми будемо приймати в тому числі і кадрові рішення”, – сказав прем’єр. 
У той же час, міністр фінансів Олександр Шлапак заявив: роботу податкових майданчиків припинено не до кінця. “Почали працювати так звані  партизани. Міністерство доходів і зборів, на мою думку, не вживає адекватних заходів по боротьбі з цим явищем”, – заявив він. Глава Мінфіну також додав, що на митниці й досі працюють різні “сірі” контрабандні схеми.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.0614 / 4.06MB / SQL:{query_count}