Переймаємо досвід Грузії

Екс-міністр економіки Грузії став радником Петра Порошенка

фото: ogoniok.com
Каха Бендукідзе, грузинський підприємець і політик, підтвердив інформацію про своє призначення радником лідера президентських виборів, інформує УНІАН.
Бендукідзе повідомив про те, що він вже взяв участь у першому засіданні ради консультантів, до якої, крім нього, входять два канадських і два американських радники, повідомляє грузинське видання “Грузія-Онлайн”. 
“Дана рада збиратиметься раз на місяць і там будуть обговорюватися злободенні питання української економіки. Нині Україна перебуває в скрутному становищі – це результат багаторічної бездіяльності. Тому звертаюся до кожного громадянина Грузії з проханням максимально підтримати Україну хто чим може. Якщо я зможу чимось допомогти Україні, я, звичайно, буду дуже радий”, – заявив Каха Бендукідзе в інтерв’ю телекомпанії “Руставі 2”.
Нагадаємо,  Каха Бендукідзе працював в уряді Грузії міністром з економічних реформ і міністром економіки в 2004 – 2008 роках. За цей час Грузія увійшла до першої двадцятки країн світу з легкості ведення бізнесу.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9006 / 4.07MB / SQL:{query_count}