Банки втікають із Криму

Через два тижні в Криму не залишиться жодного робочого українського банку, крім Чорноморського банку реконструкції та розвитку і “Морського”​​, зареєстрованих на півострові

“Українські банки зараз рятуються втечею. З величезної сітки українських банків абияк зараз працюють 4, і то, за нашою інформацією, вони можуть припинити роботу впродовж двох тижнів”, – заявив перший віце-прем’єр самопроголошеної Республіки Крим Рустам Теміргалієв.
“У зв’язку з цим ми активно розвиваємо мережу російських банків, які працюють за російськими правилами. Нині цих відділень відкрито 88, наступного тижня вже буде 134. До кінця квітня загальна кількість банківських установ перевищить 250”, – додав він. Для порівняння: в одного лише ПриватБанку в Криму більше 300 офісів.
Нагадаємо,  що до 1 січня 2015 року банки в Криму можуть працювати за українськими правилами, але для цього їм потрібно вже до 17 квітня повідомити про бажання продовжувати роботу російський ЦБ і надати йому дані про своїх вкладників і кредиторів. Ці вимоги йдуть врозріз з чинними правилами Нацбанку України, і їх виконання загрожує санкціями.
Про закриття свого бізнесу в Криму вже заявили банки: “Фінанси та Кредит”, ПУМБ, Укрексімбанк, Райффайзен банк Аваль, ПриватБанк, Укрсиббанк, а також низка дрібніших. Серед них – “Хрещатик”, Імексбанк, “Південний”, “Київська Русь”, “Платинум”, Терра-банк.
13.04.2014 7:44
http://vk.com/id161628647

я с вами согласна -нам повезло (я крымчанка) А эти кровопийцы в аду будут гореть набросили удавку рабочему классу и богатеют не в Бога


13.04.2014 7:07
бачинский валерий

А я бы не против чтобы эти паскудные процентщики-ростовщики убрались к чертовой матери и из Украины!Ну какая от них простым гражданам польза?Вполне хватало при Союзе Ощадбанка-и людей же было больше и ничего-справлялись!А эта гнилая,жадная и вечно голодная паразитарная масса ,пользуясь бедностью народа-специально через своих лобби,протаскивая нужные законы для нищеты-пользуется ,сволочь безвыходным положением и сосет кровь народа!Вот их бы разгромить да выгнать гадов с Украины!Вот же повезло крымчанам-такую мерзость сбыли!


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8109 / 4.18MB / SQL:{query_count}