Останні в рейтингу

Україна посіла останню сходинку в рейтингу економічної свободи серед європейських країн

Про це йдеться в новому Індексі економічної свободи, інформує “Голос Америки”. Так, індекс економічної свободи України становить 49,3 бала зі 100 можливих. Це – найнижчий показник зі 43 європейських країн. Таким чином Україна потрапила до групи країн, де пригнічують економічні свободи (49,9 – 0). Середній показник у світі – 60,3 бала. Якщо брати до уваги світові показники, то Україна посідає 155 сходинку зі 178 у рейтингу. 
Минулого року Україна посіла 161 місце. Очолює рейтинг Гонконг, за ним – Сингапур, Австралія, Швейцарія, Нова Зеландія, Канада, Чилі, Маврикій, Ірландія та Данія. Звіт щорічно готує Фонд “Спадщина” спільно з газетою Wall Street Journal. Аналіз економічної свободи проводять із 1995 року. Автори індексу визначають рівень економічної свободи у 178 країнах за десятьма показниками: правом власності, свободою від корупції, фіскальною свободою, державними витратами, свободою підприємництва, свободою праці, монетарною свободою, свободою торгівлі, свободою інвестицій і фінансовою свободою. 
“Економічна свобода в Україні і надалі зазнає репресій”, – йдеться в доповіді. Найгірші показники з 10 індикаторів Україна має за свободу інвестицій, свободу від корупції, фінансову свободу та право власності. Росія посідає 140 сходинку.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.4629 / 4.06MB / SQL:{query_count}