Не боятися ризиків!

Владика Борис Ґудзяк звернувся до бізнесменів

Президент Українського католицького університету, єпарх Паризької єпархії св. Володимира (УГКЦ) владика Борис Ґудзяк звернувся до бізнесменів України. 
У відеозверненні єпископ зазначив: “Сьогодні дуже багато залежить від вашої постави. Бо це той момент, про який запитає нас Господь і запитає історія: що ти робив, як ти стояв і чи простягнув руку своєму братові у цей час? Українці чекають на ваше слово, на вашу солідарність і на вашу підтримку” , інформує прес-служба LvBS.
Владика закликав представників малого, середнього та великого бізнесу не боятися ризиків, які приходять при моральному свідченні: “Не бійтеся! Господь буде благословити усі мужні, чисті правдиві діла, які ви чинитимете” .
Він також наголосив, що Україна перебуває в центрі уваги усього світу, оскільки  сьогодні стоїть питання гідності кожного конкретного українця: “Вони не мають великої сили і великих можливостей, але вони шукають своєї гідності. За неї українці жертвують дуже багато: своїм здоров’ям, своїми заощадженнями, щоб задекларувати своє бажання жити гідно. Я прошу вас, роботодавців, зважити на малого українця. Ваші працівники, споживачі вашої продукції, суспільство і весь світ дивляться на вас і чекають вашої постави та вашої солідарності” , – підсумував президент Українського католицького університету владика Борис (Ґудзяк).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6583 / 4.05MB / SQL:{query_count}