А як відреагує ринок?

Прибутковість 2-річних українських єврооблігацій знизилася з 11,3% до 8,4% під впливом домовленостей України та Росії

фото: ruvr.ru
Опитані експерти однозначно вказують на прямий взаємозв’язок зниження витрат на обслуговування зовнішнього боргу України з підписанням відповідних документів президентами двох країн.
“Позитивні новини прозвучали для українського фондового ринку. Президенти України і Росії досягли домовленостей щодо зниження ціни на природний газ для України на 30% до 268 дол. за тис. куб. м, також Росія викупить українські єврооблігації на суму 15 млрд дол. Під впливом цих новин прибутковості 2-річних українських єврооблігацій знизилися з 11,3% до 8,4%”, – розповів керівник аналітичного відділу інвесткомпанії “Альтана Капітал” Андрій Тарасенко, інформує ipress.ua.
Фінансист звернув увагу, що у вівторок український ринок на ці новини практично не відреагував : індекс Української біржі виріс тільки на 0,06%. Тим часом, за його словами, ринок активніше відреагує найближчими днями. У свою чергу, як каже керівник напряму з торгівлі інструментами з фіксованою прибутковістю інвесткомпанії “Арт Капітал” Іван Заражевський, завдяки новинам з Москви напругу інвесторів щодо України знято як мінімум до кінця року. 
“Оцінювати угоду та її важливість поки недоцільно, але те, що напругу і побоювання інвесторів знято на найближчий рік – це точно”, – зазначив експерт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7467 / 4.06MB / SQL:{query_count}