Бюджетні перемовини

Формування Держбюджету-2014 залежить від переговорів із Росією

Кабмін на своєму засіданні 27 листопада розгляне проект Державного бюджету України на 2014 рік. 
Про це заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров у Санкт-Петербурзі під час спільної прес-конференції з главами урядів Російської Федерації Дмитром Медведєвим і Республіки Білорусь Михайлом Мясниковичем. 
Нагадаємо, раніше в КМУ повідомляли, що проект Державного бюджету України на 2014 рік представлять до 20 листопада. На початку вересня Кабмін прийняв за основу проект Державного бюджету на 2014 рік. 14 вересня уряд вніс до ВРУ проект Держбюджету-2014, однак голова ВРУ Володимир Рибак повернув його. Наприкінці жовтня Азаров запевняв, що проект Держбюджету-2014 буде реалістичним. Зі слів Миколи Азарова, зменшення товарообігу з країнами СНД, зокрема з Росією, – удар по економіці, тому формування Держбюджету-2014 залежатиме від переговорів з РФ, інформує “Економічна правда”. 
“Збої в торгівлі, особливо з РФ, призвели до значних втрат і, з точки зору ВВП, доходів бюджету... Невипадково формування Держбюджету й основних цифр розвитку економіки на 2014 рік залежатимуть від того, наскільки ми порозуміємося з РФ зараз”, – сказав Азаров. – Завдання №1 – відновити темпи й збільшити обсяги товарообігу з Росією. Це завдання на наступний рік”, – додав Микола Азаров. 
Український прем’єр переконаний, що налагодити торговельні відносини України і країн СНД допоможе повна реалізація угоди про зону вільної торгівлі між країнами. Зокрема, він вважає, що всі частини цієї угоди повинні бути реалізованими в 2014-му.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.2398 / 4.05MB / SQL:{query_count}