У скільки молодь оцінює свою працю?

Мінімальна зарплата, якої хочуть випускники вишів, – 1200 гривень, а середня – 2900 гривень

Студенти і молоді спеціалісти – найбільші пошукачі роботи. Серед цієї категорії близько 80% претендентів на посади зазначають свої зар­платні очікування в резюме, у той час як середній показник кількості резюме із вказаною бажаною зарплатою – 60%, інформує Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна.
Молоді спеціалісти, як правило, демонструють найбільш адекватну оцінку своєї ринкової вартості. Зарплатні очікування більшості досвідчених кандидатів дещо завищені – різниця з тим, що їм пропонують роботодавці, складає 20 – 25%.
У випускників і спеціалістів із досвідом роботи до трьох років вимоги значно адекватніші. Мінімальні й середні очікувані зарплати знаходяться приблизно на тому ж рівні, що й пропоновані. Середня мінімальна зарплата, з якої готові починати молоді спеціалісти, – 1200 грн, середня очікувана зарплата – 2900 грн. Найнижчі мінімальні зарплати вказані в резюме юристів, а найвищі – у майбутніх інженерів і технологів.
Найнижчі мінімальні зарплати вказані в резюме юристів, а найвищі – у майбутніх інженерів і технологів
Молоді спеціалісти скромні: навіть найвищі бажані зарплати не надто відрізняються від середніх окладів. Для порівняння можна умовно розділити всіх пошукачів на чотири групи, де першою групою (квартилем) будуть спеціалісти з найнижчою очікуваною зарплатою (1200 – 2000 грн), а четвертою – з найвищою (4000 – 6000 грн).
Найчастіше на високі зарплати претендують ті, хто вже встиг почати свою професійну діяльність і на момент розміщення резюме володіє досвідом роботи від року до трьох. Серед регіонів лідирують за найвищими зарплатними очікуваннями найбільш активні гравці ринку праці – Київ та Донецьк.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6646 / 4.08MB / SQL:{query_count}