Мільярди в офшори

Обсяг коштів, які були виведені з-під оподаткування в країни з низькими податковими ставками, з початку 2013 року становив 33 млрд грн

Про це повідомив міністр доходів і зборів Олександр Клименко. “За нашими підрахунками, в офшори і низькоподаткові юрисдикції тільки в цьому році з-під оподаткування в Україні були виведені більше
33 млрд грн”, – сказав Олександр Клименко. У зв’язку із цим, він підкреслив, що Україна зацікавлена в участі у глобальних структурах, у тому числі структурах Європейського Cоюзу, протидіючих розмиванню бази оподаткування.
За словами міністра, Україна вітає існування плану боротьби з розмиванням бази оподаткування та переміщенням прибутку (план BEPS), представленому Організацією економічного співробітництва та розвитку і затвердженому на саміті глав держав “Великої двадцятки”, який про­йшов у Санкт -Петербурзі у вересні поточного року. “Вітаємо амбітний і всебічний план BEPS, і вважаємо, що він дозволить створити додаткові можливості для боротьби з виведенням прибутків з-під оподаткування. Україна готова приєднатися до реалізації плану”, – сказав Олександр Клименко, інформує УНІАН.
Нагадаємо, з 1 вересня в Україні набув чинності закон про трансфертне ціноутворення, який розробляли і приймали як інструмент протидії практиці виведення надприбутків за кордон.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9611 / 4.06MB / SQL:{query_count}