Перевірку розпочали

Російські експерти перевірять українські заводи та лабораторії

Учора, 21 жовтня, фахівці Росспоживнагляду розпочали перевірку українських кондитерських підприємств корпорації Roshen, вироби якої заборонили постачати до Російської Федерації. Також відомство має намір перевірити дві лабораторії, які займаються контролем якості в Україні.
Київ розраховує, що перевірка буде завершена впродовж двох тижнів, після чого почнеться повернення української продукції на російський ринок. Нагадаємо, 18 жовтня посол Росії в Україні Михайло Зурабов заявив, що претензії російської сторони щодо продукції компанії Roshen пов’язані не з якістю продукції, а з використанням деяких інгредієнтів, які не сертифіковані відповідно до законодавства РФ.
Як писала “Пошта”, в липні Росспоживнагляд заборонив постачання в країну шоколаду і цукерок, вироблених на чотирьох українських фабриках Roshen, через претензії до якості продукції. У середині серпня на переговорах у Москві глава російського відомства Геннадій Онищенко домовився з міністром аграрної політики і продовольства України Миколою Присяжнюком про механізм повернення кондитерської продукції Roshen на ринок Росії. Зокрема, передбачалася інспекція чотирьох українських підприємств фахівцями Росспоживнагляду. Після інспекції відомство могло допустити українську продукцію на ринок, але з контролем кожної партії.
Крім того, сторони домовились про те, що в Україні за безпеку продукції, яка призначена для РФ, відповідатимуть спеціально акредитовані лабораторії. У вересні Росспоживнагляд запропонував Україні провести документальну перевірку та інспекцію продукції Roshen.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.5439 / 4.07MB / SQL:{query_count}