Важливо для підприємців

Затверджено форму довідок про сплату утилізаційного податку

Постановою Кабінету Мініс­трів України від 18.09.2013 р. №685, яка набрала чинності з 21.09.2013 р., затверджено: форму довідки про спла­ту екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів; форму довідки про звільнення від сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. 
До запровадження видачі зазначених довідок як бланків суворої звітності органи доходів і зборів під час ввезення транспортних засобів на митну територію України та виробники під час реалізації транспортних засобів видають ці довідки за затвердженими зразками. 
Міністерством доходів і зборів України буде запроваджено електронний реєстр виданих довідок. 

Хто має право на пільги зі сплати податку на землю

Плата за землю в Україні регулюється Земельним кодексом України, Податковим кодексом, Законом України “Про оренду землі”. 
Для фізосіб передбачено низку пільг зі сплати земельного податку. Зокрема, згідно зі ст. 281 ПКУ від сплати земельного податку звільняються:
– інваліди першої і другої групи;
– фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
– пенсіонери (за віком);
– ветерани війни й особи, на яких поширюється дія закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
– потерпілі внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Якщо право на пільгу у платника виникло впродовж року, то він звільняється від сплати податку починаючи з наступного місяця. Таке право підтверджується відповідними документами (пред’являється пенсійне посвідчення тощо). У разі втрати права на пільгу впродовж року, податок треба сплатити починаючи наступного місяця після втрати документа.
Інформаційно-кому­ні­каційний сектор ДПІ у Залізничному районі м. Львова ГУ Міндоходів у Львівській області
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
13.6519 / 4.06MB / SQL:{query_count}