Пенсія на пошті: своєчасно, зручно, надійно!

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” впродовж багатьох років виконує важливу соціальну функцію, покладену на нього державою, - здійснення виплат та доставки пенсій і державної матеріальної допомоги різним категоріям населення України

Ці послуги надаються в усіх поштових відділеннях, навіть у найвіддаленіших населених пунктах. Користуючись послугами Укрпошти, пенсіонери та отримувачі державної матеріальної допомоги мають дуже велику і значну перевагу – пенсія доставляється листоношею додому, тобто їм немає необхідності ходити по вулиці з одержаною сумою грошей. Для пенсіонерів це в першу чергу – гарантія їх особистої безпеки.
А що вже казати про погодні умови, не завжди добре самопочуття, певні труднощі, пов’язані з необхідністю добратися до місця виплати коштів тощо.
Завдяки листоношам громадяни можуть скористатися багатьма додатковими послугами: придбати необхідні товари, передплатити улюблені видання, сплатити комунальні послуги тощо. Це конче необхідно передусім для літніх і немічних людей, інвалідів, матерів з маленькими дітьми.
Загалом кожен споживач на власний розсуд може обрати форму обслуговування – у відділенні поштового зв’язку чи вдома, як кому зручніше.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.5217 / 4.05MB / SQL:{query_count}