Близькі, надійні й доступні для клієнтів

У Львові відкрили нове роздрібне відділення ПАТ “Укрсоцбанк” UniCredit Bank™

У місті Лева 24 вересня на вул.Личаківській, 130 відкрили нове роздрібне відділення ПАТ “Укрсоцбанк” UniCredit Bank™ – одного з найбільш універсальних банків України. Загалом у Львові діє близько 20 відділень цього банку.
“Пошта” теж побувала на урочистому відкритті банківського відділення. Воно відповідає сучасним умовам та стандартам UniCredit Bank, надає увесь спектр банківських послуг для фізичних осіб, клієнтів середнього та малого бізнесу. Окрім того, віділення обладнане зручною цілодобовою зоною самообслуговування, що включає банкомат для всіх видів операцій із картками та телефон для з’єднання із контакт-центром. Додаткові умови безпеки та високо­кваліфікований персонал гарантують клієнтам швидку та надійну роботу. 
Під час урочистого відкриття у Львові Любомир Пунчев, директор Центру роздрібного бізнесу ПАТ “Укрсоцбанк” UniCredit Bank™ наголосив, що відкриття нового сучасного відділення вкотре демонструє напрямок банку на впевнений розвиток, вдосконалення та забезпечення клієнтів якісними банківськими послугами, що надаються на європейському рівні. “Нашою спільною метою є як розширення мережі, так і надання найкращих на ринку банківських продуктів за найвигіднішими умовами”, – каже він.
Любомир Пунчев певен, що в Україні роздрібний бізнес провадиться через відділення. “Більш як 65% українців зазначають, що вони у середньому раз на місяць відвідують банк. Це говорить про те, що місце для роздрібного бізнесу в Україні є і він має майбутнє. Коли ми відкриваємо відділення, ми прагнемо бути ближчими до клієнтів і намагаємося задовольнити їхні потреби. В Україні у нас понад 380 відділень. Зараз ми об’єднуємось з ПАТ “УніКредит Банк” і у нас буде вже 412 відділень. У Львові маємо близько 20 відділень, а у західному регіоні – майже 80”, – розповів Любомир Пунчев.
Поза тим, керівник Західного комерційного макрорегіону ПАТ “Укрсоцбанк” UniCredit Bank™, Валентина Шулевська каже: “Відкриття нових відділень – це рух уперед, який говорить про те, що банк розвивається, розширюється і підвищує стандарти. Банк є прикладом прозорості в бізнесі”. З її слів, у відділенні, що знаходиться на вул. Личаківській, 130 працює сім спеціалістів.
 Довідка                                       
ПАТ “Укрсоцбанк”, було засновано 1990 року. Він є учасником міжнародної групи UniCredit. Група є одним з лідерів серед європейських фінансових установ, представлена на 50 ринках у 22 країнах Європи, налічує понад 9578 відділень та має активи у розмірі 969,152 млн євро.
Мережа банку налічує 378 відділень та п’ять макрофілій. “Укрсоцбанк” пропонує повний комплекс сучасних фінансових і платіжних інструментів. 
З 1 вересня 2011 року ПАТ “Укрсоцбанк” здійснює свою діяльність на ринку України під торговою маркою UniCredit Bank, зберігаючи при цьому свою юридичну назву – ПАТ “Укрсоцбанк”. Відтепер у Львові на вул. Личаківській, 130 діє ще одне відділення UniCredit Bank, де можна отримати весь спектр банківських послуг.
“Тут обслуговують понад дві тисячі фізичних осіб та близько 200 юридичних осіб. Це відділення знакове тим, що воно не в центрі, але наближене до групи клієнтів цього району. Воно перспективне, сучасне і може надавати універсальні послуги міжнародного рівня – від розрахункового обслуговування до кредитів, депозитів, факторингових послуг, переказів тощо.”
Валентина Шулевська запевнила, що відкрите відділення надзвичайно важливе для керівництва банку. “Для нас надзвичайно важливі клієнти, яких тут облуговують. Починаючи від пенсіонерів і до великих юридичних осіб. Всі клієнти для нас важливі й ми хочемо донести цей меседж до кожного із них. Дякуємо кожному, хто приходить до нас, ділиться своїми думками, пропозиціями. Ми прагнемо бути максимально наближеними до вас, допомагати вам у прийнятті рішень, що стосуються бізнесу, депозитів, кредитів. Кожен з менеджерів докладає максимум зусиль, щоб обслуговувати вас гнучко і якісно”, – сказала  Валентина Шулевська.
Привітати колектив ПАТ “Укрсоцбанк” з відкриттям нового відділення прийшли й клієнти. Приємно було спостерігати діалог між банкірами й людьми, які довірили цій фінустанові свої гроші. Пан Євген, багаторічний клієнт UniCredit Bank™ каже, що обрав цей банк тому, що він європейський, надійний, відповідає вимогам часу. “Отримую тут пенсію, маю депозити, мене влаштовує обслуговування – головне, що співробітники банку з розумінням і повагою відносяться до клієнтів”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.2135 / 4.11MB / SQL:{query_count}