Пріоритетні галузі

Львівською областю найчастіше цікавляться інвестори, які працюють у сфері автомобілебудування та ІТ

Про це розповів директор Львівського регіонального центру з інвестицій та розвитку Олег Кахновець. За його словами, зараз ведуться переговори із двома компаніями, які виготовляють комплектуючі для автомобілів.
“Одна потужна компанія розглядає нас як територію для розміщення консалтингового бізнес-центру для обслуговування власних філій”, - додав він. З його слів, ІТ-компанії дуже часто розглядають Львівщину як об’єкт для реалізації своїх проектів. Також областю цікавляться фірми, які займаються комп’ютерним обладнанням. “Це східні інвестори”, - додав він.
Директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості Львівської облдержадміністрації Денис Шмигаль розповів, що чверть компаній, які цікавляться регіоном, – фірми, що спеціалізуються на приладобудуванні для авто. “Вони хочуть будувати тут підприємства, використовувати наш кадровий потенціал. Крім цього, привабливою є близькість до кордону з Європою”, - сказав він. 30% інвесторів цікавить агропромисловий потенціал Львівщини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8966 / 4.05MB / SQL:{query_count}