Індустріальні парки Львівщини

У Львівській області зараз працюють над розробкою концепції та реалізації інфраструктурних компонентів п’яти індустріальних парків (окрім індустріального парку у “Рясне-2”)

Про це розповів директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ЛОДА Денис Шмигаль.
Він зазначив, що у двох парках реалізовуватимуть європейський проект Польща-Білорусь-Україна. Йдеться про колишні підприємства “Сірка” у Новому Роздолі та Новояворівську. Планують рекультивації на площі 40-45 га. Зараз працюють над тим, щоб підвести туди всі комунікації, і розробляють кошторисно-проектну документацію.
Ще один проект парку розробляють у межах програми за підтримки канадського уряду у Дрогобичі і німецького уряду у Кам’янка-Бузькій. Ще один індустріальний парк хочуть побудувати біля Красного. “Цей проект з’явився нещодавно. Під індустріальний парк відвели 22 га. Проект вже подали і його розробляють за кошти європейського гранту”, – розповів чиновник. 
Він зазначив, що Львівщина – одна з активних областей, що працюють над створенням індустріальних парків. “Індустріальний парк дасть змогу інвестору від двох тижнів до двох місяців з дня прийняття рішення розпочати створення підприємства”, – додав Денис Шмигаль. 
Нагадаємо, що Львів має концепцію створення та розвитку індустріального парку. Місто виділило для цього проекту ділянку у Рясне-2. Як писала “Пошта”, якщо проект Львівського індустріального парку “Рясне-2” реалізують, на території промислової зони може бути створено до 12 тис. робочих місць, не враховуючи постачальників послуг та сировини для забезпечення повноцінного функціонування об’єктів промислової зони.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7361 / 4.06MB / SQL:{query_count}