Робота в борг

Обсяг невиплачених зарплат в Україні становить майже мільярд гривень

Загальна сума боргу із зарплат станом на липень поточного року становила 935,5 млн грн. Про це під час прес-конференції повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська, інформують УНН.
При цьому, за словами урядовця, на державних і комунальних підприємствах сума заборгованості зменшується, а на приватних, навпаки, збільшується. Крім того, як зазначила міністр, сума заборгованості із зарплат на підприємствах-банкрутах зараз становить 404,9 млн грн. Також Наталія Королевська повідомила, що 8 811 підприємств проходять процедуру банкрутства, а 6 210 підприємства – на стадії ліквідації.
Нагадаємо: Наталія Королевська зазначала, що підсумки першого півріччя свідчать про позитивну тенденцію у питанні сплачення заборгованості із зарплат на економічно активних підприємствах державної та комунальної форм власності. За словами міністра, підсумки першого півріччя свідчать про позитивну тенденцію у цьому питанні.
Позитивні результати показав 21 регіон, а кількість підприємств-боржників зменшилася на 451 (із 1824 до 1373). Усього ж з початку року борги економічно активних підприємств державної форми власності зменшилися на 16,2%  (майже на 30 млн грн), а комунальних – на 42,8% (із 39,7 млн грн до 22,7 млн грн).
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6561 / 4.05MB / SQL:{query_count}