Ввозити техніку з-за кордону стане простіше

Перелік пристроїв, які можна переправляти через кордон, розширили на одинадцять позицій

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), схвалила проект переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних приладів, для ввезення яких не потрібні дозволи, інформує “Комерсант-Україна”.
Згідно повідомлення комісії, новий перелік сприятиме збільшенню кількості обладнання і зменшить витрати на ввезення техніки. Схвалений НКРЗІ документ стосується не великих імпортерів, а радіоелектроніки, яку громадяни ввозять для особистих потреб. Відповідно до діючої редакції переліку, прийнятої в лютому 2010-го, без дозволу, зокрема, можна ввезти два мобільних телефони, два ноутбуки з модулями WiMAX, Wi-Fi або Bluetooth, дві бездротові гарнітури, два GPS-навігатори, чотири бездротових модеми, чотири дитячих рації, десять радіомікрофонів та інше.
“Створюють нові пристрої, і перелік доводиться розширювати”, – пояснюють у нацкомісії. Так, у новому переліку НКРЗІ пропонує дозволити громадянам ввезення бездротових моніторів, принтерів, клавіатур та інших засобів введення, аудіо- та відеопрогравачів, 3D-окулярів, фото- та відеокамер, фотоспалахів (до 4 шт), а також планшетних ПК, електронних книг, комунікаторів і записних книжок (до 2 шт.). 
Крім того, комісія повністю скасувала дозвіл на ввезення мікрохвильових печей, електровимикачів на радіоуправління, магнітно-резонансних томографів і ще цілий ряд медичної апаратури. У цілому перелік розширили на одинадцять позицій, регулятор також підвищив допустиму потужність. Дозволено ввозити Wi-Fi-пристрої з 100 мВт до 200 мВт.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6712 / 4.07MB / SQL:{query_count}