Запрацював сайт для скарг на хабарників

У рамках проекту “Чем­піонат з корупції–2013” запрацював сайт, на якому кожен охочий може залишити скаргу на хабарників, зафіксувати факт корупції, а також проголосувати за головного корупціонера країни.

З ініціативою проведення унікального для України конкурсу виступили громадські організації “Євро­пейський вибір” і “Антико­рупційна рада України”, інформує “Львівський портал”.
Як розповів виконавчий директор громадської організації “Європейський вибір” Кирило Животовський, на спеціальному сайті чемпіонату кожен зможе додати свого “кандидата”, описавши його особливі заслуги перед вітчизняною корупцією. “Такими, як нам здається, можуть стати всі: від дільничного міліціонера, лікаря, вчительки або директора школи до чиновників центрального та місцевого рівня, політиків. Для кожного “учасника” чемпіонату буде створена окрема сторінка на сайті. Зауважу: не тільки дивитися, але й додавати свої коментарі, факти, джерела. Всю інформацію в офісі чемпіонату будуть збирати, перевіряти, аналізувати”, – зазначив Кирило Животовський. 
“Чемпіонат з корупції” відбудеться у чотири етапи і, за задумом організаторів, стане щорічною подією. На кожному етапі оприлюднюватимуть інформацію про осіб, яких підозрюють у корупції. 17 червня оголосять результати першого етапу конкурсу: найбільш резонансні цього року антикорупційні розслідування громадських організацій та журналістів.
3 червня стартував всеукраїнський проект “Чемпіонат з корупції–2013”. За підсумками конкурсу будуть відзначені 12 гучних корупційних справ, а їхніх фігурантів нагородять призом “Золотий відкатиш”. Всього за головну “нагороду” позмагаються 500 найбільших українських корупціонерів, номінованих громадянами та громадськими експертами на основі журналістських розслідувань, даних правоохоронних органів, особистого досвіду.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4923 / 3.97MB / SQL:{query_count}