Форум ідей і проектів

6–7 червня під час ІІ Міжнародного форуму інвестицій та інновацій говоритимуть про розвиток альтернативної енергетики та сферу IT

Бізнесмени, українські й міжнародні експерти, інвестори із США та Європи   з’їхалися сьогодні, 6 червня, до Львова на ІІ Міжнародний форум інвестицій та інновацій. Загалом на захід до нашого міста завітало близько 250 учасників з різних країн світу. Триватиме він два дні (6-7 червня) у готелі “Дністер” за підтримки Львівської облдержадміністрації. 
Як вже писала “Пошта”, на заході говоритимуть про інноваційний потенціал області, реалізацію проектів у сфері альтернативної енергетики та залучення інвестицій у IT-сферу.
“Основні завдання форуму – привабити та залучити внутрішніх і зовнішніх інвесторів, показати стратегію розвитку Львівщини в галузі IT та альтернативної енергетики, адже це пріоритети краю. У 2012-му форум відбувся вдало, так вважають зокрема фахівці IT-сфери. Сподіваюся, що цього року минулорічний результат підтвердимо спов­на! Форум продовжує формувати певне середовище, аудиторію і дає результат”, – розповів “Пошті” Денис Шмигаль, директор департаменту економічного розвитку, торгівлі, інвестицій та промисловості Львівської облдержадміністрації. Зокрема, за його словами, форум є одним із кроків на шляху до розвитку вітроелектростанцій на Львівщині.
Завдання форуму – привабити та залучити внутрішніх і зовнішніх інвесторів
“Під час форуму плануємо зібрати разом компанії та експертів, які працюють у галузі вітроенергетики та сонячної енергетики. Львівська область має потужні можливості у вітро­енергетиці. Сьогодні на форумі виступатиме Зіновій Козицький, гендиректор ТОВ “Укрнафтогазінвест”, яке збудувало електростанцію на сонячній енергії у Самбірському районі, готує будівництво вітроелектростанції та директор ТзОВ “Дрогобич Енерджі” Андрій Панін. “Дрогобич Енерджі” – це компанія, яка у селі Опака, що на території Дрогобицького району, будує вітроелект­ростанцію потужністю 50 МВт. Йдеться про французькі інвестиції”, – каже Денис Шмигаль. 
Він певен: форум дає месидж всім зацікавленим вкладати інвестиції на Львівщині. “Завдяки таким заходам інвестор відчуває вектори стратегічного напрямку. Зокрема, міжнародний форум альтернативної енергетики, що відбувається в області, наголошує інвесторам: у цій галузі їм дадуть зелене світло. Звісно, важливим для краю є створення нових робочих місць та високотехнологічного виробництва”, – певен Денис Шмигаль. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.3573 / 3.97MB / SQL:{query_count}