Економічні новини: телеграф

Казначейство знову затримує гроші Львову

Казначейство знову затримує гроші Львову
Станом на сьогодні Державна казначейська служба не виконала платіжних доручень розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету на суму 12 млн 462 тис. грн. Про це “Пошту” повідомила прес-служба Львівської міськради. Розпорядники коштів не отримують понад 3,3 млн грн до бюджету розвитку. Також казначейство не перераховує 8 млн 135 тис. грн до загального фонду, зокрема  504 тис. грн – управлінню охорони здоров’я, 534 тис. грн – управлінню освіти. Також понад 6 млн 64 тис. грн не отримують районні адміністрації на потреби ЖКГ: понад 2 млн 545 тис. грн на поточний ремонт житлового фонду, 3 млн 234 тис. грн на поточний ремонт доріг та санітарну очистку.
Інвестиції в будівництво 
Упродовж І кварталу поточного року у галузь будівництва України вклали 38,9 млн доларів прямих іноземних інвестицій. Про це йдеться в офіційних матеріалах Державного комітету статистки, інформує УНН. Станом на 1 квітня загальні обсяги інвестицій у будівництво склали 1 млрд 454 млн доларів, тоді як станом на початок року аналогічні показники становили 1 млрд 415 млн доларів.
Пропозиція перевищила попит 
Долари та євро – не в дефіциті. Пропозиція готівкової іноземної валюти у квітні поточного року перевищила попит майже на 120 млн доларів, повідомили в Нацбанку. У травні, як розраховує регулятор, тенденція має продовжитися. Адже з початку місяця чиста пропозиція валюти на готівковому ринку сягнула майже 100 млн доларів. Як підкреслюють у НБУ, це свідчить про довіру населення до гривні.
Проти екологічного податку
Верховна Рада не прийняла в першому читанні проект закону № 2126 про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо зарахування екологічного податку, інформує “Економічна правда”. Згідно з пояснювальною запискою, метою законопроекту є забезпечення можливості виконання органами місцевого самоврядування та місцевими органами виконавчої влади повноважень, визначених статтями 15 і 20-4 закону “Про охорону навколишнього природного середовища”, не зменшуючи в порівнянні з 2011 - 2012 роками відсоток відрахувань екологічного податку до місцевих бюджетів. Крім того, законопроектом пропонувалося повернутися до розподілу коштів екологічного податку, який був передбачений Бюджетним кодексом під час його прийняття.
Третина торгівлі в тіні
В Україні близько 33-35% торгівлі товарами і послуг перебуває у тіньовій економіці. Про це сказав під час розширеного засідання Комітету ВРУ з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики міністр економічного розвитку і торгівлі Ігор Прасолов, інформує УНН. “Близько 33-35% торгівлі в Ураїні – у тіні”, – сказав Ігор Прасолов.
Зокрема, за його словами, у 2012-му рівень тіньової економіки до соціального ВВП за методом затрати населення у роздрібному товарообігу складає 45%. При цьому видатками населення на придбання товарів і послуг у минулому році склали 1 трлн 179 млрд грн, а обіг в роздрібній торгівлі становив 804 млрд грн. “Тобто, різниця між розходами населення на придбання товарів і послуг й обігу роздрібної торгівлі складає 374,8 млрд грн, що є джерелом тіньового обігу товарів і послуг”, – наголосив він.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7288 / 4.08MB / SQL:{query_count}