Gallina Blanca від’їхала

Всесвітньо відомий виробник продуктів швидкого приготування згортає своє виробництво в Україні

Всесвітньо відомий виробник продуктів швидкого приготування згортає своє виробництво в Україні

У шанувальників бульйонних кубиків та супів "Gallina Blanka" - спражнє горе. Виробник улюбленого продукту "бідних та знедолених" - іспанська компанія PASA - згортає своє виробництво в Україні. Дочірнє підприємство PASA - компанія  "Europe Foods GB"  вже  виставила на продаж свою фабрику в Броварах.

Наразі керівництво не пояснює причин того, чому компанія залишає український ринок, на якому вона з'явилася ще 1995 року. Випуск продукції вже цілком припинено, а всі поставки здійснюються через російського дистриб'ютора. Туди ж перевозиться й усе обладнання фабрики.

Однією з причин втечі компанії PASA біль­шість експертів вважає зменшення попиту на розчинні супи та бульйоні кубики, на які ще кілька років тому був значний попит. Мовляв, доходи населення зростають, тому більшість покупців віддає перевагу натуральним продуктам. Реальнішою причиною є інше - створення спільного підприємства російським підрозділом компанії "Юроп Фудс ГБ" та виробником кетчупів торгової марки "Балтимор". Інформація про це  з'явилась на початку осені. За попередніми даними, іспанська сторона у цій компанії матиме до 20 - 25 відсотків акцій.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
15.0729 / 4.06MB / SQL:{query_count}