Грошові апетити українців

Третина українців вважає високою зарплату починаючи з 3-5 тисяч доларів

Третина українців вважає високою зарплату починаючи з 3-5 тисяч доларів

Близько третини жителів України вважають роботу високооплачуваною при зарплаті 3-5 тис доларів на місяць. Про це свідчать результати спільного дослідження міжнародного кадрового порталу HeadHunter (hh.ua), порталу comments.ua та тижневика “Коментарі”.

“Найбільше респондентів (29%) вважають роботу високооплачуваною при зарплаті 3-5 тис. доларів на місяць. Ще для 23% високий заробіток у діапазоні 5-10 тис. доларів. Високооплачувану роботу iз зарплатою від 10 тис. доларів і більше хочуть чверть опитаних (26 %). 1-3 тис. доларів називають 18% респондентів. Найменш затребуваною для розкішного життя виявилася сама реалістична сума – 500-1000 доларів”, – інформує видання.

За словами керуючого партнера Групи компаній “Рост” Олександра Бланка, офісний персонал, орієнтований на кар’єру і високий заробіток, вважає ненормований робочий день нормою.

Так, заради високих зарплат опитані здатні на багато що: 22% готові покласти на вівтар заробітку грошей вихідні, 32% будуть терпіти будь-які труднощі, а 57% згодні трудитися ненормований робочий день.

Експерти вказують також, що грошові апетити українців дуже скромні – для багатьох справжнє багатство починається лише з 10 тисяч доларів на місяць.

Так, чверть респондентів (26%) упевнені, що суми в 10 тис. доларів цілком достатньо. Ще 24% українців готові обмежи­тися 20-50 тис. доларів на місяць.

“Для порівняння: за стандартами банківського бізнесу США до багатих, як правило, зараховують людей, які щомісячно інвестують від одного мільйона доларів без шкоди для себе і звичного життя”, –  інформує фінансовий радник Aston Financial Services, Олена Бокань.

Але майже для 90% наших співвітчизників стати мільйонерами – мрія недосяжна. Варіант відповіді з сумою багатства 1 млн доларів обрало всього 9% опитаних. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6614 / 4.06MB / SQL:{query_count}