Львів заборгував майже півмільярда

Проте у міськраді запевняють, що отримані кредити, взяті лише з дозволу Мінфіну в межах норм, передбачених Бюджетним кодексом

Проте у міськраді запевняють, що отримані кредити, взяті лише з дозволу Мінфіну в межах норм, передбачених Бюджетним кодексом

За інформацією департаменту фінансової політики, станом на початок 2013 року фактичний борг міського бюджету становить 143,6 млн грн разом із відсотками. А борги комунальних підприємств перед міжнародними фінансовими організаціями, гарантами яких є міська рада, становлять 332,6 млн грн. Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

“Всі отримані містом кредити, взяті лише з дозволу Міністерства фінансів України в межах норм, передбачених Бюджетним кодексом України. Відповідно до нього загальний обсяг місцевого боргу не може перевищувати середньорічного індикативного показника, тобто, не може перевищувати 320 млн грн. Фактично чистий борг бюджету розвитку без відсотків складає лише 104,7 млн грн. Обслуговування боргу не може перевищувати 10% від загального обсягу видатків бюджету”, – каже Олег Іщук, директор департаменту фінансової політики міськради.  

За його словами, у Львові витрати на обслуговування боргу становлять 20,1 млн грн, або – 1,2%, оскільки обсяг видатків загального фонду бюджету становить 1621,7 млн грн.  

Як йдеться  у звіті про виконання бюджету міста за 2012 рік, 20 липня були погашені облігації серії А на суму 50 млн грн та 18 грудня – серії В на суму 42 млн грн. У квітні 2012-го було погашено 4,7 млн грн кредиту для закупівлі автобусів та тролейбусів для Євро-2012 із загальної суми кредиту – 16,4 млн грн. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.3285 / 4.06MB / SQL:{query_count}