Україні дадуть грошей

Міжнародний валютний фонд обіцяє допомогти Україні в стабілізації економічної ситуації.

Міжнародний валютний фонд обіцяє допомогти Україні в стабілізації економічної ситуації.

Про це учора під час зустрічі з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко в Києві заявила голова місії МВФ Джейла Пазарбазіолу.

"Ми готові зробити все, що у нашій компетенції, щоб допомогти вам у розробці економіч­ної політики", - сказала вона, зазначивши, що сьогодні МВФ досить активно і продуктивно співпрацює з профільними міністерствами України, а також експертами з економічних і фінансових питань.

У відповідь Юлія Тимошенко відзначила позитивні показники економічного розвитку України за 9 місяців цього року, але зауважила, що Україна вже почала на собі відчувати наслідки світової фінансової кризи, що відбилося, насамперед, на підприємствах гірничо-металургійного комплексу і хімічної промисловості.

"Ми надзвичайно зацікавлені у тому, щоб наша співпраця закінчилася тим, щоб Україна мала можливість одержати від МВФ необхідну фінансову допомогу", - заявила прем'єрка.

Учора Президент Віктор Ющенко провів зустріч із представниками Міжнародного валютного фонду, які готові надати Україні кредит у розмірі 14 млрд дол. для стабілізації фінансового сектору нашої держави.

Гроші для України має намір виділити також Пентагон. Як повідомляє газета "Дєло", Міністерство оборони США виділить Україні 175 мільйонів доларів на боротьбу з біотероризмом. Передбачається, що на ці кошти в Україні оснащуватимуть хімічні лабораторії, а також створюватимуть сховище для патогенних мікроорганізмів. Агентство Міністерства оборони США зі зменшення загрози (DTRA) вже підписало контракт з компанією Black&Veatch, котра розробляє і налагоджує елект­ронну систему спостережень за захворюваннями. Планується, що Black&Veatch забезпечить українські лабораторії новим діагностичним устаткуванням, яке вчасно виявлятиме особливо небезпечні патогенні мікроорганіз­ми, запобігатиме епідеміям і потенційним пандеміям унаслідок біотероризму.

Окрім того, в Україні планується збудувати постійне безпечне сховище для мікроорганізмів на базі одного з науково-дослідних інститутів. "Це вже друга фаза Програми зменшення біологічної загрози в Україні", - зазначає газета.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.3456 / 4.07MB / SQL:{query_count}