Місія МВФ прибула до України

Місія МВФ, як і планувалося, 26 жовтня прибула з візитом в Україну.

Місія МВФ, як і планувалося, 26 жовтня прибула з візитом в Україну.

Про це агентству УНІАН повідомило поінформоване джерело. Технічна місія МВФ планує з 26 жовтня по 2 листопада обговорити в Києві урядові програми реформування фінансового сектора. 
Під час візиту планується розглянути, зокрема, заходи влади щодо вирішення питання проблемних кредитів, поліпшення умов для банківського кредитування і пріоритетні напрямки реформ на 2013 рік. Як повідомлялося, Україна не хоче по-новому співпрацювати з МВФ. Україна вважає, що більш доцільним є продовження дії поточної програми кредитування “Стенд-бай”, ніж підготовка та розроблення нової програми співпраці із МВФ.
Нагадаємо, нещодавно Рада НБУ порекомендувала уряду активізувати співпрацю з МВФ у рамках програми stand by. МВФ у 2010 році схвалив програму stand-by, у рамках якої обіцяв до кінця 2012 року надати Україні кредит на загальну суму 15,5 млрд доларів. 
Фонд виділив перші два транші на суму 3,4 млрд доларів, але у 2011-му припинив фінансування через те, що Україна відмовилася збільшити тарифи для населення на узгоджені з кредитором 30% і для комунального сектора майже на 60%. У 2011-2012 роках візити місій МВФ в Україну закінчувалися провалом переговорів.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.9551 / 4.05MB / SQL:{query_count}