Проїзд у таксі стане дорожчим?

Закононотворці придумали новації для таксистів. Постраждають – пасажири

Закононотворці придумали новації для таксистів. Постраждають – пасажири

Верховна Рада найближчим часом може ухвалити законопроект, який стосується роботи таксистів. Його автори певні, що якість послуг зросте, а нелегальні перевізники зникнуть. Поза тим, самі таксисти вважають, що їх просто витіснять із ринку, а ціни для пасажирів зростуть.

Зокрема, згідно з новим законопроектом, водій таксі зобов’язаний не курити, класти валізи до багажника, вмикати обігрівач взимку і відкривати вікна влітку, інформує ТСН. Автори закону про таксі вважають, що у межах міста машини мають бути лише одного кольору, однакові ціни, на кузові – персональний номер і назва міста. І обов’язково – атестат таксиста, який треба підтверджувати. 

Керівник Української таксомоторної асоціації Андрій Антонюк каже, що згідно з теперішнім законодавством, водієм таксі може бути 18-річний юнак і 75-річний чоловік. „Ми вважаємо, що людина, яка перевозить пасажирів, повинна мати хоча б трирічний стаж, активно підтвердити свою компетенцію, знання міста, певних вимог”, – каже Андрій Антонюк. 

Якість перевезень контролюватимуть місцеві ради і ДАІ. Цього й бояться перевізники в регіонах, які упевнені, що посадовці ними маніпулюватимуть – більшість дозволів і репутацію доведеться купувати. 

Таксисти зізнаються, що із двохсот тисяч машин в Україні, 80% – нелегали. Для їх узаконення нині досить купити ліцензію. Якщо процедуру ускладнять, таксисти погрожують новими цінами, або ще глибше піти в тінь. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.2719 / 4.06MB / SQL:{query_count}