Криза знову стукає в двері…

Показники української економіки з часом лише погіршуються, наближаючи країну до рецесії.

Показники української економіки з часом лише погіршуються, наближаючи країну до рецесії.

Про це повідомляє Financial Times. “Україна рухається до другої за останні чотири роки рецесії. Бізнес та інвестори заявляють, що  інвестиційний клімат в країні стає гіршим для всіх, окрім прихильників Януковича – олігархів-мільярдерів”, – пише видання.
“У третьому кварталі Україна ввійшла в рецесію. Ми знижуємо свій прогноз щодо реального ВВП у 2013 році до 0%. Динаміка ВВП в ІІІ і IV кварталах буде негативною”, – йдеться в записці австрійського Erste Bank до інвесторів, пише “Український тиждень”.
“Економічна активність млява, іноземний попит залишається слабким, а підтримка валютної прив’язки UAH/USD щораз більше обходиться економіці”, – додала головний економіст київського інвестиційного банку Dragon Capital Олена Білан.
“Очікується, що спад буде набагато м’якшим за колосальне 15-відсоткове зниження ВВП, яке вдарило по Україні в 2009 році у час світової рецесії. Але нинішній “економічний біль” не завдає шкоди друзям Януковича, його уряду чи правлячій Партії регіонів”, – інформує Financial Times.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6960 / 4.06MB / SQL:{query_count}