Економічні новини: телеграф

Угоду ще перекладають

Переклад Угоди про асоціацію може завершитися до кінця року. Про це у вівторок заявив голова представництва Євросоюзу в Києві Ян Томбінський. “Ведеться підготовка 24 текстів цієї угоди і необхідно забезпечити точне використання термінології в усіх версіях, особливо коли мова йде про створення зони вільної торгівлі. Ми сподіваємося, що ця робота буде завершена до кінця цього року, можливо, до кінця листопада”, – сказав Томбінський на прес-конференції.

10 років на перевірки

Аби перевірити усі підприємства, які працюють у державі, Державній інспекції України з питань захисту прав споживачів потрібно щонайменше 10 років. Про це учора повідомила заступник голови Держспоживінспекції Ольга Соколова, передають УНН. Вона розповіла, що план перевірок підприємств складається за постановою КМУ стосовно товарів високої групи ризику, це молочні, м’ясні продукти, дитяче харчування. Додатково Держспоживінспекція аналізує скарги українців. “Тому не можна сказати, що сьогодні ми конкретно йдемо на це підприємство, а завтра на інше. Позапланові перевірки ми здійснюємо тільки по скаргах споживачів”, – зазначила Соколова. Вона нагадала, що в Україні більше одного мільйона суб’єктів господарювання. “І якщо врахувати, що минулого року ми провели всіма своїми силами 40 тис. перевірок, то для того, щоб перевірити кожне підприємство потрібно як мінімум 10 років”, – підкреслила посадовець.

Руки не бачать, очі не торкаються

Президент Віктор Янукович знову обмовився. Інцидент трапився під час зустрічі із робочим активом Луганської області. Про це свідчить відео, яке оприлюднив у мережі YouTube користувач vityabelov. “Ми регулярно беремо звіти губернаторів у Києві, але коли побачиш своїми руками, як кажуть, очима доторк­нешся, за старою українською традицією. Це зовсім інше”, – зазначив президент.

МВФ приїде перед виборами

У день виборів у Києві перебуватиме місія Міжнародного валютного фонду. Візит розпочнеться 26 жовт­ня, а завершиться 2 листопада. За цей час технічна місія МВФ планує обговорити реформи у фінансовому секторі, зокрема неплатежі позичальників банків за кредитами. Питання про виділення грошей Україні вирішуватися не буде. “У контексті співробітництва з Національним банком України в період з 26 жовтня по 2 листопада Київ відвідає технічна місія експертів МВФ для обговорення урядової програми реформування фінансового сектора, зокрема заходів, які вживає влада для вирішення проблеми необслуговуваних позик”, – йдеться у повідомленні МВФ з посиланням на постійного представника Фонду в Україні Макса Альєра.

СБУ поставили на колеса

За два роки СБУ накупила автомобілів на 25 млн гривень. Про це повідомляє портал “Наші гроші”, посилаючись на дані “Вісника державних закупівель”. Департамент господарського забезпечення СБУ дев’ятого жовтня за результатами тендеру уклав угоди з ТОВ “Ніко-Україна” на придбання 12 автомобілів марки Mitsubishi Lancer. Вартість угоди склала 1,95 мільйона гривень. Автомобілі для СБУ оснащені бортовими комп’ютерами, кондиціонерами, аудіосистемами, іммобілайзерами. Загалом за останні два роки департамент господарського забезпечення СБУ придбав автомобілів на 18,56 мільйона гривень. Регіональні управління СБУ в цей час придбали автомобілі на 6,86 мільйона гривень.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
8.0358 / 4.1MB / SQL:{query_count}