Економічні новини: телеграф

Бензин мав би подешевшати

За оцінками фахівців, нині існують усі економічні підстави для зниження ціни пального протягом 3 – 4 тижнів до 50 копійок. Проте, чи підуть гравці ринку на такий крок, залежатиме, зі слів експертів, від кількох чинників.

Львівщина багата мільйонерами

На Львівщині майже вдвічі зросла кількість офіційних мільйонерів. Цього року в області 122 особи задекларували доходи більш як один мільйон гривень (у 2011-му таких було 65). Про це повідомив голова ДПС у Львівській області Віталій Пекарчук, підбиваючи підсумки цьогорічної кампанії декларування доходів громадян. Всього громадянами-мільйонерами задекларовано 382,9 млн. грн (торік 253,5 млн. грн). Найбільшу кількість поданих декларацій та задекларованих доходів громадянами-мільйонерами становлять доходи, одержані у вигляді заробітної плати – 36 декларацій. 30 громадян-мільйонерів задекларували доходи від продажу майна, 19 – від одержаної спадщини, подарунків, 15 громадян-мільйонерів задекларували інвестиційний прибуток та 12 – іноземні доходи.  “Суддів, народних депутатів, які задекларували мільйонні доходи, на Львівщині немає”, – сказав Віталій Пекарчук. З його слів, на Львівщині близько десятка громадян, які задекларували мільйон доларів. Загалом, станом на 22 травня, громадянами області подано 47667 декларацій, в тому числі 20207 декларацій подані державними службовцями.

Середня зарплата в області – 2478 грн 

Середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника підприємств, установ та організацій Львівської області у березні 2012-го становила 2478 грн. Про це повідомляють в обласному управлінні статистики. Збільшення заробітної плати у березні порівняно із лютим відбулося у всіх видах економічної діяльності, за винятком рибальства. Рівень реальної заробітної плати у березні 2012-го порівняно з лютим цього року збільшився на 4,9%, а порівняно з березнем 2011-го – на 12,2%.

Україна – у трійці найкорумпованіших

Дедалі більше топ-менеджерів у всьому світі готові давати хабарі, щоби зберегти чи розширити свій бізнес. Про це йдеться у дослідженні, опублікованому 23 травня та проведеному аудиторською компанією Ernst&Young, яке оприлюднило Reuters. При цьому, згідно з даними дослідження, серед трьох країн світу, що вважаються найбільш корумпованими, – Колумбія, Україна і Бразилія. Втім третина опитаних у 43 країнах 1700 топ-менеджерів переконані, що корупція поширена у їхніх країнах.

Довіряємо німецькій якості

Німецькі, російські та японські автівки в Україні найпопулярніші. Таку інформацію оприлюднив  портал AUTO.ria.ua. В цілому, за оцінками фахівців, 84% українського ринку вживаних автомашин займають усього 5 країн-виробників. Перше місце посідають німецькі автівки, на другому і третьому – російські та японські. Четверте місце у списку за Південною Кореєю. І  завершують топ-5 американські бренди.

Не використовуємо транзитний потенціал 

Україна має потужний транзитний потенціал, але використовує його лише наполовину. Зокрема, за останні 10 років капітальні інвестиції в залізничну галузь становили 3% від загальної суми надходжень, тоді як у розвинених країнах цей показник становить 10 – 15%, інформує “24 канал”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1941 / 4.08MB / SQL:{query_count}