Зекономити час підприємців

У податковій Львівщини запрацював Центр обслуговування платників податків 

У податковій Львівщини запрацював Центр обслуговування платників податків 

Учора, 23 травня, у будівлі податкової Львівщини, що на вул. Стрийській, 35, відкрили Центр обслуговування платників податків. Центр мав би налагодити діалог підприємців із податківцями та зекономити час людей бізнесу. Крім того, працівники Центру даватимуть безкоштовні консультації щодо податкового законодавства. 

Центр має три зали: в одному підприємці подаватимуть декларації та звіти, у другому платникам податків видаватимуть дозвільні документи, патенти та ліцензії, у третьому всі, хто хоче, зможуть отримати консультації з питань оподаткування.

КОМЕНТАР

Віталій Пекарчук, голова ДПС у Львівській області:

- Центр працюватиме на першому поверсі та в цокольному приміщенні будівлі податкової  у трьох залах. Головне завдання Центру - це передусім створення комфортних умов для платників податків задля  забезпечення  повноти та своєчасності сплати до бюджету податків і зборів. Такі "зелені коридори" мають спростити життя платникам податків. Перевага Центру полягає в тому, що людина, зайшовши у  його приміщення, не має потреби ходити по кабінетах у пошуках керівників відділів, оскільки всі операції з обслуговування платників податків відбуваються на місці - в трьох згаданих залах установи. У Центрі можна подати звіти, отримати необхідні довідки, патенти, свідоцтва. Тут встановлені платіжні термінали, діє зона Wi-Fi, на телевізійних моніторах висвітлюється важлива і корисна інформація для платників податків. Центр забезпечений доступом до корпоративної мережі ДПС України та Єдиної бази податкових знань. Він надає послуги 80 тис. платників податків - юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Зокрема, Зеновій Бермес, голова Асоціації роботодавців Львівщини, позитивно оцінює появу такого Центру в нашому місті, але зазначає, що багато залежатиме й від реальної роботи цієї установи. “Робота Центру має спростити спілкування платника податків із податковою службою. Добре, що переймаємо досвід роботи європейських країн. Поза тим,  потрібно спрощувати податкове законодавство, адміністрування сплати податків та спілкування податківців із людьми бізнесу. Зрештою,  змінювати мотивації щодо сплати податків, тобто зменшувати їх розміри. Законотворці та податківці мають працювати в цьому напрямку. Варто  подивитися, що позитивного відбулося у світі, і зробити все, аби українським підприємцям  стало легше жити”, – акцентував Зеновій Бермес.

Ростислав Сорока, голова Ради підприємців Львівщини, певен: такий Центр позитивно вплине на роботу людей бізнесу нашого краю. “Центр щойно відкрили, і згодом побачимо, як він реально працюватиме. Тішить те, що   обслуговуватимуть бізнесменів у трьох різних напрямках, адже це пришвидшить роботу людей, і вдасться уникнути черг. Звісно, потрібно проводити моніторинг його роботи і лише тоді робити певні  висновки”, – зазначив  Ростислав Сорока.    


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.7534 / 4.09MB / SQL:{query_count}