Економічні новини: телеграф

Вкладників інформуватимуть через смс 

Вкладникам Ощадбанку СРСР писатимуть смс. У такий спосіб вкладники зможуть дізнатися про дату і місце актуалізації даних в Реєстрі вкладників заощаджень громадян. Щоб отримати інформацію про місце та дату проведення актуалізації своїх даних, вкладникові необхідно відправити sms-повідомлення на короткий номер 8052 (послуга безкоштовна). У повідомленні слід вказати цифрове значення номера паспорта вкладника (без серії) і дату його народження. У той самий день вкладник має отримати sms-повідомлення із інформацією про дату, час і місця установи банку, де буде проведена актуалізація його даних.

Комунальні послуги подорожчають!

У новому сезоні за воду, тепло і газ, ймовірно, доведеться платити більше. До підвищення тарифів неминуче призведе подорожчання енергоносіїв. Про це заявив директор Департаменту проектного управління систем життєзабезпечення Міністерства житлово-комунального господарства Станіслав Захаров, інформує ТСН. Нагадаємо, у квітні комісія державного регулювання у сфері комунальних послуг прогнозувала можливе підвищення тарифів на теплову енергію для населення на 35% у разі їх приведення до економічно обґрунтованого рівня. Також неминучим підвищення тарифів на газ назвала заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова.

Дешевший бензин буде у травні?

Пальне на українських автозаправках може подешевшати. Такі прогнози на травень дає експерт ринку нафтопродуктів Сергій Куюн. Мовляв, уперше за останні три місяці є хороші новини. Свої прогнози експерт аргументує тим, що перед великодніми святами у світі почали знижуватися ціни на нафту.Нагадаємо, ціни на АЗС зростають від середини лютого  і пов’язано це зі світовим здорожчанням вартості нафти.

Паспорти та посвідчення подешевшають 

Кабмін вирішив придбати власне обладнання і налагодити виробництво пластикових посвідчень, паспортів і полікарбонатних сторінок. За підрахунками урядовців, це дозволить зменшити ціну, за якою реалізуються документи громадянам, у чотири рази.  Закупівля такого обладнання стала можливою завдяки відмові від використання голограм на акцизних марках. Щороку на їх друк з бюджету виділялось близько 360 млн грн. Відомо, що саме цей спосіб захисту надає консорціум ЄДАПС. Вартість голограми в ціні акцизної марки становить 6 коп., в середньому за рік виробляється і використовується під час реалізації тютюнової та алкогольної продукції 6 млрд акцизних марок. 

Президент підписав Митний кодекс 

Віктор Янукович підписав Митний кодекс України (№ 4495-VI). Про це повідомляє прес-служба глави держави. Нагадаємо, 13 березня Верховна Рада прийняла доопрацьований Митний кодекс із пропозиціями президента України. Кодекс набуває чинності з 1 травня цього року. У новому кодексі прийнята норма про ввезення товарів на територію України без оподаткування на суму 1000 євро для пунктів авіасполучення і 500 євро для сухопутних і морських пунктів пропуску. “З кодексу виключені положення, що дають митним органам право самостійно виконувати рішення судів про конфіскацію товарів, попередньо вилучених цими органами”, – зазначив Віталій Хомутинник, голова парламентського комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4228 / 3.99MB / SQL:{query_count}