Форум для “айтішників”

Сьогодні працівники IT-сфери обговорюють проблеми та діляться досвідом

Сьогодні працівники IT-сфери обговорюють проблеми та діляться досвідом

У конференц-залі Українського католицького університету відбувається Львівський аутсорсинговий форум, що зібрав близько 100 директорів і власників аутсорсингових компаній з усієї України. 

У міськраді кажуть, що ініціаторами форуму були окремі молоді люди, львів’яни. Тепер форум притягує до себе все більше учасників. 

“Аутсорсинговий форум збирає працівників сфери ІТ для того, щоб обговорити найцікавіші питання сфери ІТ, поділитися думками та досвідом не лише зі своїми колегами, але й з молоддю, яка сьогодні є в місті та в майбутньому буде працювати у цій сфері”, – сказала “Пошті” Вікторія Довжик, в. о. начальника управління економіки міськради. 

ДОВІДКА

За оцінками міжнародної аудиторської компанії KPMG, Львів входить до 30 міст світу з найбільшим потенціалом розвитку інформаційних технологій. Також, відповідно до Стратегії розвит­ку конкурентоспроможності м. Львова до 2015 року ІТ-кластер було обрано одним із ключових економічних кластерів Львова. У Львові працюють десятки ІТ-компаній, які впроваджують сотні ІТ-проектів щороку. 

За інформацією організаторів, програма форуму передбачає чотири секції: побудова системи продаж, стратегія компанії на ринку, організаційний ріст компанії, людський фактор в IT. В основному, спікерами виступатимуть власники та ТОП-менеджмент IT-аутсорсингових компаній, котрі здобули свої знання на власному досвіді. 

Нагадаємо, що нині, уже вчетверте поспіль проходить Львівський аутсорсинговий форум (Lviv Outsourcing Forum IV), основною темою якого буде “Досягнення сталого росту”.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.1960 / 4.06MB / SQL:{query_count}