Візи до США подорожчають

З 13 квітня американська віза коштуватиме 160 доларів

З 13 квітня американська віза коштуватиме 160 доларів

Держдепартамент США знову підвищує вартість віз – починаючи з 13 квітня цього року туристи, бізнесмени і студенти, які бажають відвідати США, повинні будуть заплатити 160 доларів за річну візу замість 140 доларів.

“Держдепартаменту потрібно компенсувати, наскільки можливо, зростання витрат, пов’язаних із обробкою заяв на отримання віз. Із певних причин розмір чинного збору перестав покривати реальну вартість виготовлення візи”, – інформує прес-служба відомства. 

“Кошти, отримані від збільшення консульських зборів, підуть на підвищення ефективності роботи наших представництв за кордоном і найм додаткового персоналу для видачі віз”, – заявляють у держдепартаменті.

Вартість віз найбільш “популярного” типу B1/B2 (туристична, яка видається зазвичай на рік), бізнес-віз, всіх віз для студентів, а також віз, які видаються учасникам програм обміну (типи F, M і J), дорівнюватиме 160 доларам. Заплатити 190 замість 150 доларів доведеться всім, хто подає заяву на видачу віз типів H, L (для тимчасової роботи або проходження стажування), O (для осіб із видатними здібностями, запрошених до США), P (спортсмени і артисти), Q (для тих, хто приїжджає в рамках культурного обміну) і R (особи, які займаються релігійною діяльністю).

Водночас, держдепартамент знижує вартість візи нареченої/нареченого більш, ніж на 100 доларів – із 350 до 240 доларів. Також значно знижується вартість більшої частина імміграційних віз. Це вже друге підвищення розміру консульського збору за останні два роки. До червня 2010-го року вартість неіміграційних віз США становила 131 долар. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6682 / 4.07MB / SQL:{query_count}