Виробництво з Європи переїде на Львівщину?

Власники виробництв, розташованих у Румунії, Чехії та Польщі, цікавляться можливістю перенесення своїх підприємств на Львівщину.

Власники виробництв, розташованих у Румунії, Чехії та Польщі, цікавляться можливістю перенесення своїх підприємств на Львівщину.

Про це сказав Денис Шмигаль, начальник управління економіки та промислової політики Львівської ОДА.  
“Наша область має високий транзитний потенціал, є територією, наближеною до європейського кордону і має високоосвічену робочу силу. На фоні найгіршого 2010-го року на Львівщині було залучено понад 146 млн доларів іноземних інвестицій, що на 21,6% більше, ніж минулоріч. Найбільше інвестують у підприємства Львівщини партнери з Польщі, Австрії, Кіпру, Великобританії, Німеччини та Данії. На ці країни припало понад дві чверті від загальнообласного обсягу прямих інвестицій”, – сказав Денис Шмигаль. 
Найбільш привабливою для інвесторів є фінансова діяльність, на яку припадає понад третина від загального обсягу іноземного капіталу. У промисловість вкладено 27,3% від загальної кількості інвестицій. З них найбільше у машинобудування, обробку деревини та виробництва виробів, крім меблів, інформує ЗІК. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.1391 / 4.05MB / SQL:{query_count}