Економічний мегазахід року

Михайло Цимбалюк, губернатор Львівщини, про цьогорічний XI Міжнародний економічний форум у Трускавці, куди завітає рекордна кількість учасників 

Михайло Цимбалюк, губернатор Львівщини, про цьогорічний XI Міжнародний економічний форум у Трускавці, куди завітає рекордна кількість учасників

Львівщина активно готується до XI Міжнародного економічного форуму, який відбудеться 14 – 15 жовтня у курортному Трускавці. Цього року на цей поважний захід завітає рекордна кількість учасників – майже 600, серед яких українські та іноземні бізнесмени, міжнародні експерти, урядовці та посли іноземних держав. Нагадаємо, що торік на форум завітали представники 18 країн світу. Фактично наскрізною темою форуму стане висвітлення підготовки національного проекту “Олімпійська надія-2022”. Загалом захід планують провести на найвищому рівні. Про майбутній форум “Пошта” поспілкувалася з головою Львівської облдержадміністрації Михайлом Цимбалюком.

–  Михайле Михайловичу, скажіть, будь ласка, хто з українських урядовців, а також іноземних делегацій планує відвідати цьогорічний економічний форум?

– Під час XI Міжнародного економічного форуму до Трускавця завітає рекордна кількість учасників – майже 600. Очікуємо на присутність урядових делегацій, зокрема української. Форум відкриватиме прем’єр-міністр України Микола Азаров. Чекаємо також урядовців та представників бізнес-кіл із Польщі, Австрії, Німеччини, США, Канади, Китаю, Росії та Японії. 

– Прошу сказати, які головні теми планують обговорити учасники під час цього масштабного заходу? 

– Їх є кілька. Зокрема, теми доповідей стосуватимуться питань національних пріоритетів економічної політики, забезпечення економічного зростання, залучення інвестицій і розбудови інфраструктури, сучасних моделей транскордонної співпраці, стратегічного планування та регіонального розвитку, а також втілення проекту “Олімпійська надія-2022”. Власне, наскрізною темою форуму буде висвітлення підготовки національного проекту зимових Олімпійських ігор-2022. Скажімо, за цією тематикою заплановано засідання окремої секції, учасниками та модераторами якої будуть керівники міністерств та відомств, що задіяні у підготовці проекту в Україні. Загалом Львівщина має потужний інвестиційний потенціал. Також гості й учасники форуму матимуть можливість побачити, як регіон готується  до Євро-2012. 

– Скажіть, будь ласка, що дає безпосередньо Львівщині проведення щорічних економічних форумів?

– Насамперед це надзвичайно великий стимул для усіх нас. Отож, маємо нагоду продемонструвати нашу економічну спроможність та гостинність краю. Як справжні господарі, впорядкуємо території, які представляємо. Звичайно, маємо змогу побачити себе збоку. Крім того, надзвичайно важливо, що кожен учасник форуму цьогоріч має можливість жити в наших готелях, побачити курортне місто і Львівську область. Тішить, що більшість учасників форуму хочуть знову повернутися на Львівщину зі своїми друзями, колегами  та родиною. Це хороша промоція курортній території, зокрема, Трускавцю, Моршину, Східниці, Львівщині й Україні загалом. Це надзвичайно важливо, бо світ пізнає Україну! Певен: цьогорічний форум дасть нам поштовх до підписання нових угод та нових інвестиційних проектів. Ми демонструємо цілому світові, що Львівщина – регіон, який інтенсивно розвивається. 

– Чи вже сьогодні можна сказати, з ким регіон планує підписати економічні угоди чи договори? 

– Скажімо, на форумі плануємо підписати договір про співпрацю з Херсонською областю. Буде підписано низку угод (вони зараз ще на стадії підготовки – “Пошта”) про співпрацю також із іншими регіонами України та  кількома європейськими державами. Окрім цього, хочемо підписати угоду з монгольськими бізнесменами.

– Звісно, крім економічних дискусій, учасники матимуть і час на відпочинок. Михайле Михайловичу, чим саме Львівщина дивуватиме гостей форуму? 

– Наразі тримаємо це в таємниці. Хочемо здивувати гостей культурною програмою, яку зараз активно готують. Звісно, будуть найкращі професійні і народні колективи Львівщини. На відміну від попередніх років, усі матимуть змогу скуштувати справжню галицьку кухню. І ще багато інших сюрпризів очікує всіх учасників цьогорічного форуму. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7973 / 4.1MB / SQL:{query_count}