“Nestle” “полює” на львівських бухгалтерів та фінансистів

Ринок праці Львівщини цього року  може зазнати суттєвих змін. Світовий лідер у виробництві продуктів харчування  швейцарська фірма “Nestle S.A.” претендує  на найкращі і найактивніші кадри регіону в галузі фінансів та бухгалтерії

Ринок праці Львівщини цього року  може зазнати суттєвих змін. Світовий лідер у виробництві продуктів харчування  швейцарська фірма “Nestle S.A.” претендує  на найкращі і найактивніші кадри регіону в галузі фінансів та бухгалтерії. До травня компанія має набрати понад сотню фахівців в об’єднаний бізнес-сервіс-центр міжнародного підрозділу “Бізнес-сервіс Nestle” (NBS), який торік восени почав діяти у Львові.

Варто зазначити, що цей проект – значний крок у розвитку інвестиційної привабливості регіону та суттєве коригування ринку праці регіону. Згідно зі статистичними даними Львівського обласного центру зайнятості, на початку березня на одне вільне робоче місце претендувало в середньому 11 осіб. Серед фахівців, які пропонували свої послуги на ринку праці у лютому, найбільше було продавців, інженерів та бухгалтерів.

Компанія “Nestle”,  пропонуючи такий обсяг вакансій бухгалтерів та фінансистів, значно підвищить  попит, що  суттєво вплине на оплату роботи та фаховий рівень працівників галузі. Адже центр курируватиме та надаватиме бухгалтерські послуги на ринках 22 країн Східної та Центральної Європи: України, Молдови, Росії, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Румунії, Болгарії, Греції, держав Балтії та Адріатики.

Щобільше, протягом наступних трьох років у розвиток центру планують інвестувати 25 мільйонів швейцарських франків. А штат загалом зросте до майже півтисячі (!) кваліфікованих фахівців у галузі фінансів та управління персоналом, які обслуговуватимуть понад 20 країн регіону.

Окрім повної профільної освіти (фінанси, облік і аудит), серед вимог компанії – досвід роботи у бухгалтерії,  середній рівень володіння англійською та бажано однією зі східноєвропейських мов. Однак фахівців, які відразу мають всі необхідні навики, знайти дуже важко, тому “Nestle” передбачила навчання та тренінги для  підвищення кваліфікації кандидатів. Тож пробуватись можуть як професіонали з багаторічним стажем роботи, проте з низьким рівнем знання мови, так і молоді енергійні люди, які володіють іноземною мовою, однак мають незначний досвід роботи. Це чудова можливість для професійного розвитку в міжнародній компанії, яка дбає про своїх працівників як у фінансовому, так і соціальному плані. 

Усі охочі стати членом команди “Nestle” можуть надіслати своє резюме на електронну адресу:
job.nbs@ua.nestle.com

Довідка:

“Nestle” – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. “Nestle” належать 449 фабрик у 83 країнах.

Загальний обсяг продажів компанії на українському ринку в 2010 році досяг 4,016 млрд гривень. Зростання продажів становило 30,5%, порівняно з 2009 роком (15% без урахування фінансових результатів ТМ “Мівіна”). У 2010 році підприємства “Nestle” в Україні (ТОВ “Нестле Україна”,  ВАТ “Волиньхолдинг”, ТОВ “Техноком” і ЗАТ “Світоч”) виплатили до державного бюджету  325 млн грн. різних податків і зборів. Кількість працівників на підприємствах “Nestle” в Україні досягла 4,5 тис. осіб. У 2010 році зроблено інвестиції у виробничу інфраструктуру, які становили 64 млн грн.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
14.0457 / 4.09MB / SQL:{query_count}