Четвер, 14 січня 2010, №4(889)

Суди по Голодомору

Мирослава Іваник
В Україні 21 січня розпочнеться перший суд над людиною, яка публічно засумнівалася в тому, що Голодомор 1932 - 1933 років був геноцидом українського народу. Підсудним став Сергій Шведко, головний редактор районної газети "Рідне Приазов'я", що виходить у Новоазовську (Донецька область), який 25 листопада 2009 року опублікував статтю "Голодомор крокує по країні".

Чи здорова медицина?

Ірина Цицак
Ярослав Кашуба, заступник губернатора Львівщини, про підвищення кваліфікації лікарів, службу медицини катастроф, травматологічну лікарню та медичний кластер

Корпоративна комуналка

Ірина Залецька
Ігор Іванів, директор ЛМКП “Львівтеплоенерго”, про аудит найбільших комунальних підприємств, страйки та нові методи керування комунальним підприємством

Друга Чечня

Москва далі втрачає контроль над Дагестаном

Нью-Йорк судиться з Нігерією

Як повідомило інформаційне агентство AFP, у своїй позовній заяві керівництво американського міста вказало, що нігерійська сторона не дотримується законодавства у сфері оподаткування, і зажадало погасити багатомільйонну заборгованість із податків і зборів за використання ньюйоркської нерухомості з комерційною метою.

Польща під снігом

Мирослава Іваник
Через негоду в Польщі майже паралізована залізниця, а на автошляхах різко зросла кількість аварій. 13 січня двоє людей загинули та шістнадцятеро зазнали поранень через зіткнення автобуса та вантажівки поблизу Вроцлава

Судний переддень

Ірина Гищук
До виборів – три доби. На дільницях – холод, у реєстрі – помилки, в головах – готовність до фальсифікацій

Від Шамоні до Ванкувера

Дмитро Сирота
Історія сновборду - це класичний приклад американської мрії. А ще ідеальний приклад роботи маркетологів, роботи як помилкової, так і неймовірно успішної. Історію сновборду вивчають студенти американських університетів.

Слово – не горобець. Тим паче – не голуб миру

Чи задовольняє вас рівень політичної культури учасників виборчого процесу?

Останній прихисток

Ігор Гулик

Василю Противсіху (чи Противсіх - це вже компетенція філологів) не дивуюся, він "опортуніст, що шукає слави" ("The Financial Times"). Не дивуюся також і Ратушнякові: він виринув у потрібному місці і в потрібний час, аби знищити шанси надто скороспілого Яценюка. От хто дивує: це два Віктори, причому дивують несподівано, не властиво для своїх натур.

Зліпити світ з одного “Тіста”

Ярина Коваль

Продемонструвати власне розуміння теми Різдва, поглянути на це свято з ракурсу символічного переосмислення спробувала молода львівська художниця Ольга Кравченко, презентуючи у галереї "Дзиґа" свій черговий творчий проект "Тісто", укладений із живопису, інсталяції та мультимедіа.

Особливості філадельфійської говірки

Шон Макбрайд. Зелень. Трава. Благодать. Флюид
1.0436 / 3.96MB / SQL:{query_count}