Субота, 5 грудня 2009, №136 (874)

Порох у порохівницях

Ірина Цицак
Завтра, 6 грудня, військовослужбовці відзначатимуть 18-ту річницю Збройних сил України

Євроінтеграція. Дубль 13

Назарій Тузяк
Учора в Києві відбувся Тринадцятий саміт Україна – ЄС

Дикі танці у міськраді

Ірина Гищук
Співачка Руслана особисто переконувала депутатів Львівської міської ради, що зможе зробити у напівзруйнованому кінотеатрі ім. Миколайчука культурно-мистецький центр. Депутати не повірили…

Пандус спотикання

Мар’яна Вербовська
“Пошта” з’ясовувала, наскільки Львів пристосований для життя неповносправних людей і що робить влада, щоб наше місто стало доступнішим

Працелюбний прагматик

Ірина Цицак
Олександра Служинська, президент Благодійного фонду “Салюс”, про громадську роботу, важливість проектів, родину та хобі

У багатих – свої мурахи в голові

Найбагатшу жінку Європи хочуть оголосити психічно неврівноваженою

Терпіти за іншого

Світлана Одинець
Такою здатністю наділені всі українські стигматики двадцятого століття

Феномен віри

Український народ належить до релігійної нації: майже 90 відсотків населення ототожнюють себе з певними релігійними конфесіями або течіями, і лише близько 10 відсотків називають себе атеїстами чи агностиками.

Отець Блажейовський – кандидат на Шевченківську премію

Львівський музей вишиваних ікон та образів о. д­ра Дмитра Блажейовського і Товариство "УкраїнаСвіт" висунули кандидатуру о. Дмитра Блажейовського на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка, - повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Дякувати Хвойці чи… навпаки?

Чехи “заразили” нас популярно-науковою фантастикою

Акція – 51

Внесок у дослідження трагічного минулого

Країна вічно маленьких зарплат

Частка зарплат у собівартості вітчизняної продукції не перевищує 8 відсотків, а оплата праці – чи не найнижча в Європі

Почистили ринок від “сміття”

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку лише минулого місяця вилучила з обігу акції 41го підприємства з ознаками фіктивності на суму понад 5 мільярдів гривень

Усе буває вперше

Дмитро Сирота

Уперше "Шахтар" залишає "Донбас­Арену" без перемоги. Після трьох звитяг у чемпіонаті, двох у Лізі Європи і однієї кубкової над "Динамо" осічка все­таки трапилася. Звичайно, постійно вигравати на новому стадіоні неможливо, тим паче, коли ситуація така, що результат не дуже важливий, інша справа, що у випадку такого ставлення до матчу, варто було випустити на поле резервний склад. Але на це можливий новий керманич збірної України не пішов, випустивши проти бельгійського "Брюґґе" основу.

З ноткою оптимізму

Дмитро Сирота

Ось і стартував нарешті біатлонний сезон, в якому головною подією буде Олімпіада. Стартував він з більш­менш позитивних емоцій. Знову на першому ж етапі Кубка світу наші спортсмени зуміли порадувати блискучим виступом. Цього разу відзначилися жінки, які повторили минулорічний результат наших чоловіків. Тоді троє біатлоністів також потрапили в десятку. До того ж розвиток перегонів зайвий раз переконав, що все в нашій жіночій збірній на належному рівні - варто лише показувати свої кращі риси.

Про етику

Ігор Гулик

Ці рядки пишу в переддень "круглого столу" "Школи професійної журналістики "Нова Україна", який заплановано у Львові найближчої суботи, й упродовж якого учасники мали б обмінятися думками про журналістську етику та вибори. Ці нотатки, однак, не стосуватимуться нашого ремесла, а контексту, в якому, як на мене, говорити про етичні засади будьякої діяльності можна тільки умовно.

Німцям не смішно

Круглі здивовані очі і характерна зачіска з проділом - так виглядає Гітлер в японському коміксі манґа, зробленому за мотивами книги "Mein Kampf". Ідея, що надихнула авторів на створення цього коміксу, звучить у даному контексті доволі абсурдно, адже цей комікс мав би наблизити до японських діт­лахів німецьку літературу.

“Супермаркет” сколихнуло “Волання”

Ярина Коваль

"Чи може мені хтось допомогти?" - зверталася до присутніх у галереї "Дзиґа" на відкритті мистецького проекту "Супермаркет 2. Периферія" Володимира Топія спочатку українською, тоді польською, російською і, врешті, англійською художницяперформістка із Польщі (яка уже рік волонтеркою працює в Україні і мріє залишитися тут ще на деякий час) Анна Бернацька.

“Стейнвей” для академії

Відтепер новеньким "Стейнвеєм" пишатиметься не лише Львівська обласна філармонія, але й Національна музична академія ім. М.Лисенка. Направду королівський подарунок (середня вартість рояля, який справедливо вже понад півтора століття вважається найкращим у світі, коливається в межах 100 - 150 тисяч євро) зробив львівським піаністам народний депутат Борис Колесніков.

На межі безмежності

Маріанна Садовська, виконавиця народних пісень, про перший аудіоальбом для України, паралелі з Бйорк та користь комерції

15.9394 / 4MB / SQL:{query_count}