Субота, 21 листопада 2009, №130 (868)

Революція духу

Ірина Гищук
Сьогодні минає п’ять років від початку помаранчевих подій

П'ять років по тому

Майдан в оцінках і висновках

Як це було...

З приватних щоденників Майдану 2004-2005

Віртуальна дуель

Віктор Ющенко звернувся до Дмітрія Мєдвєдєва з електронним посланням

Європа молиться за нас

Сергій Білий

У Брюссельському катедральному соборі св. Архістратига Михаїла і Гудули відбувся молитовний реквієм за жертвами Голодомору в Україні 1932 - 1933 років, повідомляє УНІАН. Преосвященний владика Мисаїл (Гринчишин), єпископ українців Франції, Бенілюксу і Швейцарії Української греко­католицької церкви, відслужив архієрейську божественну літургію та панахиду.

Космічний скандал

Відомий космонавт Міхаїл Тюрін назвав майбутнє російської космонавтики безперспективним

ЄС очолив бельгієць

Прем'єр­міністра Бельгії Германа Ван Ромпея обрано президентом Європейського Союзу, повідомило агентство AFP із посиланням на власні дипломатичні джерела. Рішення про те, що саме він очолюватиме цю регіональну організацію впродовж найближчих 2,5 року було прийняте лідерами ЄС увечері в четвер. Спочатку кандидатуру бельгійця підтримували Франція і Німеччина, пізніше до них приєдналася і Британія.

Елетрошоком по дитині

Дика історія трапилася в американському штаті Арканзас - тут поліцейський застосував тазер проти десятирічної дівчинки. Мати дитини ніяк не могла змусити її прийняти перед сном душ

Максималістка та патріот Львова

Ірина Цицак
Роксолана Богуцька, відомий дизайнер, про жіноче щастя, надійні тили, улюблену роботу та комфорт рідного міста

Помаранчі у листопаді

Світлана Одинець

В історії кожної нації є події, які, трапившись у визначений час, починають працювати на творення національного міфу, того збірного внутрішнього і зовнішнього образу, який одночасно забезпечує і духовно­культурний розвиток нації, і її реалізацію у зовнішньому геополітичному просторі.

Львівський сфінкс

45 років тому у Львові відкрили пам’ятник Франку

Такі різні діалоги

Назарій Тузяк

Налагодження відносин і підписання міждержавних угод - ці дві фрази найчастіше лунають як результати переговорів, а напередодні виборів - тим паче. Четвергові зустрічі глав Грузії та України та очільників українського та російського урядів не є винятками.

На два з половиною роки без офіціозу

Дмитро Сирота

Збірна України не гратиме на першості світу 2010 року. В Донецьку наша команда не зуміла зробити останній крок до поставленої мети.

Типажі post-Майдану

Ігор Гулик

Сучасна українська історія - це життєпис та архетипи її діячів. Вона ніяк не може вирватися із замкненого трикутника, в якому - і найскандальніші інтриги, і найпарадоксальніші таємниці, і великі гроші, і непомірні амбіції. Звідти, мабуть, є вихід, але, якщо спільнота зацікавлена у його пошуках, то його "кути", - навряд чи. Причин предостатньо - це і потреба самореалізації, й інстинкт самозбереження, і, зрештою, тиск оточення.

В обмін на красу

До питання ґендерних стосунків шведів (нотатки)

Заміж за два місяці, або Україна не бордель

Кілька років тому ми разом із хорватською письменницею Руяною Єґер, яка мешкає у Відні, та швейцаркою Юдит Кукардт їхали потягом Варшава - Краків і розмовляли "про жіноче", себто про фемінізм. Руяна розповідала, що живе у не надто престижному кварталі, де мешкає багато біженців із Балкан, а також турків, арабів, інших емігрантів та заробітчан

Погляд зблизька

Катерина Сліпченко
Впливова британська газета “The Times” опублікувала рейтинг ста найкращих фільмі останнього десятиліття. Як і всі рейтинги, цей грішить суб’єктивністю, утім включає майже всі вагомі кіноподії попередніх десяти років.

Паралельні світи Олександра Аксініна

Ярина Коваль
Виставка унікального графіка, якому могло б виповнитися 60 років

Музика на карантині

Грип завдав не лише матеріальних збитків і фізичних страждань. Потерпіли й високі почуття

Гангстерський балет

Джонні Д. Publіc Enemіes

1.2572 / 3.98MB / SQL:{query_count}