Четвер, 1 жовтня 2009, №108(846)

Донецьк – Львів: проблеми однакові

Ярослав Іваночко

Львівська та Донецька обласні ради прагнуть, щоб органи державного управління дослухалися до них.

Безхатність – не вада

Мар’яна Вербовська

Після перших холодів у під'їздах та на горищах будинків варто очікувати бездомних. Міська влада не знає, що з ними робити

Виконком ручного режиму?

Ірина Гищук
У Львові новий виконком. На сесії міської ради депутати погодили проект ухвали, запропонований міським головою Андрієм Садовим. Тож відтепер до виконавчого комітету входить 8 осіб

Розведені стрілки

Мирослава Іваник
Міська влада та залізничники ніяк не дійдуть згоди, якою має бути привокзальна територія, і розробляють кожен свій проект

І знову аварія маршрутки

Ірина Цицак

Щоби профілактично вплинути на стан аварійності, на Львівщині ДАІ продовжила спецоперацію "Обгін"

Діти на дорозі

Ірина Цицак

На Львівщині з початку року сталося 180 ДТП з участю дітей, восьмеро юних мешканців області загинуло, ще 227 - травмовано. Цьогоріч у регіоні на 20% поменшало як самих таких аварій, так і потерпілих у них. Про це "Пошту" повідомила керівник пресцентру ДАІ у Львівській області Світлана Добровольська. У Львові ж, як зазначає старший інспектор групи профілактичної роботи ВДАІ м. Львова Людмила Ліб, цьогоріч трапилося 55 аварій з участю дітей, у них травмовано 57 юних городян.

Атака вірусів 

У вересні вони вклали у ліжка десятки тисяч людей. А вже у жовтні медики прогнозують епідемію сезонного грипу, до якої може долучитися і "свинячий".
Що робити, аби протистояти вірусній напасті?  

Грип наступає на п’яти 

Українські епідеміологи у середині жовтня навіть прогнозують епідемію сезонного грипу

Аукціон для телекамери

Коломойський запропонував найбільше, але купити ОПЗ йому не дали

Без стратегій, але з популізмом

Ірина Цицак

Закон про вибори Президента критикує не лише Комітет виборців України, але й Європа, зокрема, насторожено ставляться до його положень в ОБСЄ та Венеціанській комісії. "Цей закон є найбільшою загрозою майбутнім виборам. Ще одна небезпека - реєстр виборців", - зазначив "Пошті" Олександр Черненко, голова правління КВУ. За його словами, порівняно з 2004 роком, на заході та центрі держави буде більша конкурентність між кандидатами у Президенти, а на сході та частково на півдні - більша монолітність.

Вони просто сильніші

Дмитро Сирота

Перед цією грою Валерій Газзаєв не приховував: на подвиг його підопічні не розраховують, але виходити на газон "Камп Ноу" з думками про поразку теж не мають наміру. Наставник "динамівців" обіцяв дати бій каталонському гранду і деякою мірою свого слова дотримав. І хоча супротив киян був не такий, як хотілося б українським уболівальникам, проте напруга у матчі трималася до фінального свистка.

Про гідність і приниження

Ігор Гулик

Мирослав Маринович, знаний дисидент та філософ, у блискучому есеї "Ніколи більше!", вміщеному на інтернет­ресурсі Західної аналітичної групи, взявся вибудовувати алюзії між кінцем 30х минулого віку і першим десятиліттям нового. Виклад Мариновича добрий непомітним, але для уважного читача знаковим висновком про те, що "докоряти українцям,.. що вони своїми згадками про Голодомор дражнять Росію, - це однаково що докоряти полякам,.. що ті роздражнили нацистів, не прийнявши їхні "помірні територіальні претензії".

Мистецтво імітації

Ярина Коваль

Уже близько місяця світ гуде навколо книги про Фріду Кало, яка має вийти друком у США в листопаді цього року. Справа в тому, що книга присвячена описові раніше не відомого фахівцям зібрання листів, щоденників і картин цієї всесвітньо відомої мексиканської художниці, яке належить мексиканським галеристам Карлосу Нойолі та Летісії Фернандес із міста СанМігельдеАльєнде.

Найскладніша простота

Олег Криса, скрипаль, про легендарних учителів та мистецтво вчитися від учнів

Рік без Римарука

Іван Лучук
Третього жовтня минає рік, відколи Ігор Римарук відійшов у вічність. Останні майже два роки, відколи Ігор переважно мешкав у Львові, ми бачилися дуже часто, зустрічалися переважно на годинку-­другу, деколи й забалакувалися на довше. Пригадаю зараз дещо з року 2008го. 1 січня, десь під обід, ми зустрілися біля Опери, Римарук (щоб не з порожніми руками) подарував мені блок жовтого "Кемелу", я був із двома дітьми, ми ще зустріли Влодка Горбового й Ігоря Гринду, гуляли аж до вечора, були, зокрема, і в його улюбленій "Криївці", куди зайшли на вареники зі шкварками.
0.8230 / 3.97MB / SQL:{query_count}