Четвер, 17 вересня 2009, №102(840)

Журналіст – не інструмент політика

Із заявою проти використання журналістів у майбутній передвиборній кампанії виступила Нацкомісія зі свободи слова при Президентові України.

Ревізиризація

Генпрокуратура закликає ДАІ не обмежуватися лише фіксацією порушення швидкості за допомогою приладу “Візир”, а додатково складати протокол події разом із водіями

Зима під котельнями

Львів готується до опалювального сезону, але традиційно є борги за газ

Старт нового терміналу

Мирослава Іваник

У Львові заклали перший камінь повітряного вокзалу

Де “відкати” зариті?

Ірина Залецька
Міський голова Львова обіцяє почати нові ремонти доріг, тоді як щойно відремонтовані вулиці вже дають тріщини

Інтернет-репресії

Французьких користувачів Всесвітньої мережі тепер контролюватимуть

Нащадки фюрера досі живі

Іспанський часопис "El Mundo" опублікував сенсаційний матеріал, в якому стверджується, що бельгійським "мисливцям" за нащадками роду Адольфа Гітлера вдалося розшифрувати ДНК нацистського диктатора й виявити лише в Австрії 39 його родичів. Цікаво, що більшість із цих людей навіть не підозрює про особливості свого родоводу.

“Місяцеслов” Анни Ярославни

Іван Лучук
Найдавнішою збереженою пам'яткою Київської писемної школи середини ХІ століття є фрагмент "Реймського Євангелія", властиво - частина "Місяцеслова", який княжна Анна Ярославна забрала зі собою до Франції, де її чекало амплуа королеви цієї західної країни. Саме цьому тридцятидвосторінковому фрагменту суджено було вціліти із цілого гіпотетично колосального доробку Київської писемної школи.

Боротися і не здаватися

З приходом осені людям, що хворіють на псоріаз, слід особливо піклуватися про здоров’я – недуга може дати рецидив

Оригінальні ліки не рекламують

Бо не має потреби доводити їхню ефективність

Державні закупівлі не вигідні… державі

“Відкати” у сфері державних закупівель становлять нині не менше як 20 відсотків від загальної суми витрат на них

Кабмін ухвалив бюджет-2010

Пізно ввечері у понеділок Кабмін остаточно ухвалив урядову редакцію державного бюджету на 2010 рік. Наступного дня Юлія Тимошенко презентувала головний фінансовий документ в Українському домі, аби відтак передати його на розгляд парламенту.

Чистка “чистилища”

Ірина Цицак
За законом, правоохоронці зобов’язані захищати людей, але нині часто “працюють” на власну кишеню

Бити не по хвостах

Ірина Цицак

Богдан Шкарада, екс-керівник міліції Львівщини, про кадрову політику, втручання політиків у роботу та бажання наживи

Знову із заступниками

Ярослав Іваночко
Роман Ілик та Петро Колодій стали новими заступниками голови Львівської обласної ради

“Регіони” ділять Крим

Ярослав Іваночко
Кримська організація Партії регіонів зазнала втрати – керівництво Російської громади Криму ухвалило рішення про вихід з лав партії

Хто ухиляється від прокуратури?

Василь Демко

Віктор Ющенко ухиляється від візитів до прокуратури у справі розслідування його отруєння напередодні виборів­2004. Про це йдеться у рапорті керівника слідчої групи Генеральної прокуратури України у цій справі Галини Климович на ім'я генпрокурора України Олександра Медведька, повідомляє газета "Лівий берег".

На шляху до Олімпу

Андрій Левківський

Віталій Вовк, президент “Real Fіght Promotіon”, про Mіx Fіght “M-1 Selectіon Ukraіne”

“Золота осінь – 2009”

В аурі чудової львівської осені, яку недаремно називають "золотою", розпочався традиційний, бо вже 46, міжнародний турнір із стрільби з лука "Золота осінь", який проходить на чудово підготовленій спортивній базі "Динамо". Маючи досвід проведення таких великих змагань, організатори подбали про створення учасникам, яких приїхало 271 з п'яти країн світу та 11 областей України, добрих умов не тільки для стрільби на лучному полі, але й зручного відпочинку, смачного харчування та змістовних прогулянок містом.

Христос із виборчого списку

Ігор Гулик

Те, що церква - не тільки в Україні, - є політично заангажованою організацією, досі вважалося темоютабу для дискусій. Так, іноді ми чули певні публічні натяки у ЗМІ про симпатії того чи іншого владики, але те було нічим, порівняно з відвертою політичною пропагандою, що невпинним потоком лилася під час "казань" під церковними банями або ж "проповідей" з телеекранів. Достатньо зайти на інтернет­ресурс духовного пастиря одного із лідерів опозиції, почилого у Бозі схиархімандрита Зосими, і не треба жодних коментарів, аби з'ясувати, звідки "ноги" програмових тез Партії регіонів.

Танок на майдані форуму

Олександр Фоззі Сидоренко, музикант, про свою нову книжку, піонерське минуле і користь води з-під крана

Двоє на гойдалці

Наталка Сняданко презентувала нову книгу "Комашина тарзанка"

Помер Патрік Свейз

У США від раку у віці 57 років помер відомий голлівудський актор Патрік Свейз.

Поетична перлина Нью-Йорка

Іван Лучук

Ще у жовтні 1991 року у своїй авторській поетичній рубриці "Парнасленд", яку я вів у львівській вечірній газеті "Ратуша", ремарку до чергової добірки віршів Марії Шунь я був назвав "Поетична перлина Львова". Марія була доволі частою та вельми бажаною гостею на моєму "Парнасленді", який протривав десь півдесятиліття. Марія Шунь була й залишається поетичною перлиною, але тоді її локалізація стосувалася Львова, а нинішня її дислокація стосується вже НьюЙорка. Вже кільканадцять років Марія мешкає за океаном, в одному з найславніших міст світу, у найславнішомутаки місті над Ґудзоном.

1.0268 / 4MB / SQL:{query_count}