Четвер, 3 вересня 2009, №96(834)

Ющенко захистить гуцулів

Ярослав Іваночко

Президент Віктор Ющенко має намір підписати указ про збереження духовно­матеріальної спадщини гуцулів і доручив внести свої пропозиції до цього указу. Про це повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Володимир Куліш.

Проблема переубезпечення

Будапештський меморандум, що передбачає гарантії безпеки для України в обмін на без'ядерний статус, потребує перегляду. Про це заявив Віктор Ющенко у Чернівецях. Президент сказав, що договори, які укладались п'ятнадцять років тому, слід замінити двосторонніми угодами, повідомляє tsn.ua.

Стара казка про новий дах

Міська рада рапортує про ремонти покрівель. Як не дивно, та мешканці будинків цього не помітили

Лицарська Тустань

Мирослава Іваник

На Львівщині відтворять три дні з життя українського середньовіччя

Сихів не танцюватиме?

Ірина Залецька

Центр сучасної хореографії "Сіріус" опинився під загрозою через конфлікт керівництва центру з власником орендованих приміщень.

Орендоване безробіття

Мар’яна Вербовська
Попри бажання працювати, більшість неповносправних лише здають свою трудову книжку

Вимагають гроші на школу? У прокуратуру!

Ярослав Іваночко

Негайно звертатися до правоохоронців рекомендує батькам Міністерство освіти й науки України, якщо у школах із них вимагатимуть гроші. Таку пораду українським батькам дав міністр Іван Вакарчук.

Сорок років при владі

Незмінний лідер Великої Соціалістичної Народної Лівійської Арабської Джамахірії Муамар Каддафі, окрилений значними дипломатичними успіхами останніх років на Заході та посиленням свого впливу в Африці, у вівторок відзначив сорокову річницю свого приходу до влади.

“Зацвила булка” із газовою родзинкою

У вівторок поблизу польського міста Ґданськ відбулися офіційні жалобні заходи. Рівно 70 років тут постріл німецького броненосця "Шлезвіг­Гольштейн" поклав початок Другій світовій війні. На урочистій події були делегації з 31ї країни, серед них і з тих, що історично відповідають за події 1939 - 1945 років - з Німеччини приїхала канцлер Ангела Меркель, а з Росії - прем'єр Владімір Путін.

Школа – це стрес

Медики твердять: у перші два місяці навчання 60% першачків втрачають вагу, ще у 20% відбуваються серйозні зміни зі здоров'ям

Із відходом Назара ГОнчара ЛУГОСАД переходить в історію літератури

Іван Лучук

Важко писати про Назара Гончара в минулому часі. Він 19 травня вирушив до Ужгорода, а 22 травня повернувся звідти вже в домовині. 23 травня його поховали на Личаківському цвинтарі. Назара всі добре знали в літературно­мистецьких колах. А для тих, хто про нього лише щось чув, нагадаю про основне.

Під дефолтом: чию карту розігрують?

Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” вкотре опинилася на межі технічного дефолту. Цього разу – через іноземних інвесторів

Специфічна наука

Ірина Цицак
Традиційно з вересня у Львові загострюється криміногенна ситуація – побільшало студентів

Апетит влади

Ірина Цицак
Олександра Кужель, голова Держкомітету України з питань регуляторної політики та підприємництва, про МАФи, “гарячу” урядову лінію та смертну кару за корупцію

Жінка чи не жінка?

Іван Яремко
Ціле спортивне покоління жіноцтва не пам'ятає вже про так звану перевірку на жіночість, яку змушені були проходити їхні попередниці з кінця 60х до початку 90х років.

Криза не по кишені

Ігор Гулик

Український вимір глобальних негараздів дещо специфічний. Його особливості не тільки у присутності абсолютно безвідповідальної політичної еліти, яка не складає собі труду взятися за бодай ескізне окреслення "плану для нації", його біда ще й у непомірних апетитах владоможців, здатних для втілення цієї жаги на брутальність і беззаконня. Але перекладати усе тільки на правлячий клас було б принаймні некоректним. Позаяк, знано, що "народ заслуговує тієї влади, яку має", і, вочевидь, ті, хто намагається визначати для країни правила гри, не впали нам на голову з Місяця і, дякувати Богові, не нав'язані окупантом.

Сталевий вересень

Замовчувані сторінки Другої світової – на кінопоказах у Львові

Американська красуня з британською зовнішністю

Катерина Сліпченко

Гвінет Пелтроу, акторка, про можливість поєднувати родину та роботу

Життя – не прогулянка під місяцем

Сергій Фоменко (Фома), лідер гурту "Мандри", про музику, потребу мати позицію та принцип самурая

0.9053 / 3.98MB / SQL:{query_count}