Четвер, 7 травня 2009, №49(787)

Анафему Мазепі не знімуть

Василь Демко

Російська православна церква не буде знімати анафему з гетьмана Івана Мазепи.

Суд заборонив червону символіку

Ярослав Іваночко

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області 30 квітня заборонив Прилуцькій райраді  вивішувати стилізовані під стяги СРСР прапори на адмінустановах району до Дня Перемоги.

Гудронне банкрутство

Мирослава Іваник

Мріючи про будівництво сміттєпереробного заводу, міські чиновники щороку продовжують термін експлуатації Грибовицького полігону

“Забавдень” для дітей

Лілія Поліщук

30 та 31 травня  у Львові відбудеться дитячий благодійний  фестиваль

Сонцем по газу

Ірина Залецька

У навчально-виховному комплексі "Арніка" за бюджетні кошти встановлять сонячні батареї. На такий експеримент місто пішло через суттєве подорожчання газу. Для цього нововведення управління освіти Львівської міської ради готове витратити майже половину коштів, запланованих на енергоощадні заходи в освітніх закладах.

Посівна на фініші

Ірина Цицак

Через економічну кризу цьогоріч на Львівщині меншими є капіталовкладення у сільське господарство, тому восени меншим може бути і  врожай

Чи вціліє Пакистан?

Уже кілька тижнів поспіль у Пакистані тривають запеклі сутички між армією та представниками місцевого осередку руху "Талібан". Причому бо­йо­ві дії розгортаються не тради­ційно на афгансько-пакистанському кордоні, а просуваються щоразу далі вглиб країни.

Французи хочуть посадити африканських президентів

Паризький суд розпочав попереднє розслідування щодо президентів трьох африканських країн, яких підозрюють у розтраті державних коштів на особисті потреби. Як повідомило інформаційне агентство Reuters з посиланням на паризьку прокуратуру, розслідування розпочали за запитом паризького відділення міжнародної організації "Transparen­cy International", що провадить глобальну боротьбу з корупцією в усьому світі.

Три мільйони на таксі

"Укрзалізниця" - вітчизняний залізничний монополіст - вирішила започаткувати нову послугу, витративши на це 3,2 мільйона гривень

Нейтралізація злочинних груп

Ірина Цицак

Після затримання когорти злочинців квартирних крадіжок та викрадень автомобілів у Франківському районі Львова поменшало

Затишшя у штабах

Ярослав Іваночко

Звиклі до перманентних виборів партійні штаби можуть постати у лічені дні. Чекають лише команди

Міністр-дебошир?

Ярослав Іваночко

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко зі своїм 19-річним сином вчинили скандал в аеропорту Франкфурта-на-Майні у Ні­меччині. Інцидент стався 4 травня.

Втеча з України

Іван Яремко

Адріан Михальчишин, голова Тренерської комісії ФІДЕ, про зміни громадянства та стан справ у вітчизняному світі шахів

Панчери з міськради

Дмитро Сирота

Львівські депутати визначатимуть найсильнішого. Сьомого травня у межах святкування Дня Львова відбудеться Молодіжний фестиваль єдиноборств "Золотий Лев" під гаслом "Бойові мистецтва проти злочинності та наркоманії".

Перезавантаження історії

Ігор Гулик

Бездоганно сконструйовані схеми, попри значну тяглість у часі та позірну ефективність, все ж приречені на збої. Те, що можна було укласти в мізки пересічного обивателя ще кілька десятиліть тому, аж ніяк не пасує світоглядній системі наших сучасників. Тому я б не радив нікому надто ревно дотримуватися "чистоти експерименту", боронячи ті чи інші розумові стереотипи.

Поки страхи сплять

Ярина Коваль

Причина появи виставки "6.15: квітень", яка відкрилася у галереї "Примус", доволі незвична - вісім львівських та київських художників вирішили два дні зустрічати разом світанки на вулицях Львова. Але не просто так, а відтворюючи свої емоції та враження на полотні, щоб згодом подивитися, що з того вийде.

Бурда для Східної Європи

Підбірки часопису "Бурда", складені у старанні стосики, досі можна придбати на ятках зі старими книгами. Викрійки вічно актуальних моделей класичного консервативного стилю символізували собою цілу епоху в добу аскетичного радянського побуту. Їх вирізали, перемальовували і дбайливо зберігали, лише вкрай неохоче позичаючи знайомим.

Романтичний прохід “Вулицями Львова”

Ярина Коваль

Четверта тільки за цей рік у нашому місті персональна виставка батика "Вулицями Львова" уродженки Керчі Любави Тарадай відкрилася у галереї "Равлик".  Для цієї молодої художниці, яка тільки-но закінчила навчання на кафедрі моделювання костюма Львівської національної академії мистецтв, її авторська експозиція у цій галереї уже друга - художниця демонструвала свої творчі пошуки в батику тут минулого року.

Дисиденти сучасності

Мар’яна Вербовська

Відомо, що якісне мистецтво перед тим, як стати впізнаваним, проходить своєрідну стадію карантину, призвичаївшись до одного, люди ліниво сприймають нові віяння часу.  

16.7699 / 3.99MB / SQL:{query_count}