Вівторок, 28 квітня 2009, №46(784)

“Сі бриз” відбудеться у Криму

Ярослав Іваночко

Цьогоріч міжнародні вій­ськові навчання "Сі бриз" таки відбудуться не в Одесі, як торік, а у Криму. Про це повідомив перший заступник командувача Військово-морських сил України, віце-адмірал Віктор Максимов.

Життя до пенсії продовжать

Європейський союз закликає українську владу до вкрай непопулярних кроків - підвищити своїм громадянам пенсійний вік. Інакше, наголошують у ЄС, скоро не буде чим виплачувати пенсії.

Менше газу

Ярослав Іваночко

Тимошенко проситиме Путіна скоротити постачання блакитного палива для України

Облога мерії

Ірина Гищук

Правоохоронні органи атакують львівську Ратушу. За останній місяць на адресу міських посадовців прозвучало щонайменше три гучні звинувачення

Загазоване пиво

Ірина Залецька

На більшості літніх майданчиків львів'яни не тільки п'ють пиво, але й дихають вихлопами авто. Міська рада дозволяє розміщувати літні майданчики біля великих перехресть і магістральних вулиць, не порадившись із санстанцією.  Та санепідеміологи попереджають - це щонайменше не гігієнічно, а за умов неналежної експлуатації узагалі небезпечно.

Знайомство з попередженням

Ірина Цицак

Добігає завершення профілактична операція "Візит", але й досі не всі жителі Львівщини знають в обличчя своїх дільничних

Боржникам непереливки

Ірина Цицак

Із невиплатами повністю розрахувалися у Мостиському районі та місті Моршині

Атракціони-убивці

Мар’яна Вербовська
Два тижні тому минув рік, відколи львів'янка загинула на атракціонах у Харкові. Тоді хвиля перевірок дитячих каруселей прокотилася всією Україною, але експерти зауважують: тільки  обстежень замало, потрібно на законодавчому рівні запровадити суворіші правила введення атракціонів в експлуатацію, особливо це стосується пересувних закладів

Мужність перед смертю

Світлана Одинець
Якими етичними цінностями живуть сьогодні австрійці, що є визначальним у структурі їхнього життя? І що є важливим у людському житті загалом? Чи визначається воно лише частотою ударів серця, чи смерть може настати незалежно від функціонування нашого тіла?

А ти реструктуризував свої борги?

Майже 28 мільярдів гривень становить обсяг протермінованих банківських кредитів за підсумками першого кварталу цього року

Раз на рік – 26 квітня...

Виповнилося 10 років першому глобальному вірусу, який отримав назву "Chernobyl"

Львівський Ковчег

У нашому суспільстві давно вкоренилася думка, що неповносправна людина не може бути повноцінним членом суспільства. Й багато родин, де є такі діти чи вже дорослі люди, не наважуються вивести їх у суспільство, а тримають у закритому просторі, вважаючи, що таким чином зможуть уберегти від жорстокості зовнішнього світу.

Істина не у вині

Майже 50% алкогольних напоїв потрапляє на ринок без відповідної документації

Дорогами Господнього провидіння

До 65-річчя мученицької смерті блаженного о. Еміліяна Ковча

Був коров’ячий сказ, став свинячий грип

У Мексиці оголошено надзвичайний стан через епідемію свинячого грипу, яка вже забрала життя понад сотні людей. Ще півтори тисячі довелося госпіталізувати.

Обережно – силові закони!

Кохані читачі, спробую перейти до "страшнішого" - до силових законів України, в яких також просвічується "розум народом обраних".

Черговий хапуга

Сергій Білий

На Львівщині викрили голову сільської ради, який вимагав від жителя області хабара 5 тис. грн за сприяння в ухваленні рішення сесії сільської ради про продаж будівлі молочного блоку площею 600 м кв. Про це "Пошту" повідомили у прес-центрі обласного управління міліції.

Піскун “полежить” у шухляді

Ярослав Іваночко
Рішення про поновлення на посаді Генерального прокурора Святослава Піскуна оскаржать у суді. У Секретаріаті Президента не збираються залишати без відповіді рішення Окружного адміністративного суду Києва про визнання незаконним указу Президента про звільнення Святослава Піскуна з посади Генерального прокурора від 24 травня 2007 року.

Два різні результати

Дмитро Сирота

Львівські команди по-різному виступають у рамках україн­ської Прем'єр-ліги. У 25-му турі ФК "Львів" здолав "Кривбас", а "Карпати" в гостях поступилися "Ворсклі".

Корупція у “закритому режимі”

Ігор Гулик
Про марність зусиль громадянського суспільства у подоланні тотального зла корупції, рівно ж як і про "потьомкінську" прю влади з її ж позашлюбним сином (бо, власне, альянс чиновництва з криміналом дав у висліді оцю гримучу суміш), можна говорити довго

Бюджетом по художниках

Ярина Коваль

Український уряд прирівняв мистецтво до декоратичної косметики

Літераторів знову кидають

Програма "Культурні горизонти" благодійного фонду Open Ukraine Арсенія Яценюка голосно заявила про себе минулого вересня у Львові презентацією на Форумі видавців нового напряму діяльності під назвою "Книжковий фонд".

Література без вишиванки

Біля дверей актового залу бігають кілька старшокласників. Вчительки активно заганяють їх усередину, намагаючись заповнити вільні місця.

Молитва в стилі поп

Два дні, що завершували Великодній тиждень у християн східного обряду - 25 і 26 квітня, - ознаменувались вельми незвичною по­дією для львів'ян усіх конфесій: у Львівській римо-католицькій катедрі відбулась місцева прем'єра кантати "До Богородиці" та ора­торії "Милосердя Бо­же" сучасного польського композитора Збігнєва Малковича на тексти о. Матеуша Єжа та св. Фаустини Ко­вальської.

Ювілей із прем’єрою

Один із найдавніших у Єв­ропі та  найстарший в Україні музичний навчальний заклад - Львівська національна му­зична академія імені Миколи Лисенка - відзначає своє 155-ліття.

13.7134 / 4.01MB / SQL:{query_count}