Четвер, 23 квітня 2009, №44(782)

П’ять фактів про українців

Упродовж декількох місяців рівень соціального песимізму знизився і повернувся до показників листопада 2008 року.  37% українців оцінюють перспективи 2009 року для себе з оптимізмом, тоді як 26% схильні дивитися на 2009 рік з песимізмом.

Охоронець пам’яток

Мирослава Іваник

Новим очільником обласного Товариства охорони пам'яток історії та культури став Андрій Салюк, відомий у Львові як президент благодійного фонду "Збереження історико-архітектурної спадщини Львова".

Адреса без вулиці

Мирослава Іваник

Понад двадцять років 14 мешканців Львова живуть  за адресою "вулиця Міжгірна", а самої вулиці... немає. Тобто де-юре вулиця існує, а де-факто - ні

Літо з водою

Ірина Залецька

Вранці гроші - ввечері гарячий душ

Шкільний бунт

Мар’яна Вербовська

З наступного навчального року російськомовні школи №6 та №35 планують об'єднати. Так вирішили чиновники, але чомусь "забули" попередити про це викладачів та учнів

Геть із мавзолею!

Учора виповнилося рівно 139 років з дня народження Владіміра Лєніна. Незважаючи ні на що, в Росії цей історичний персонаж досі популярний.

Ватикан розсекретив план “Ч”

Ватиканські єпископи у разі арешту нацистами в 1943 році Папи Римського Пія XII мали втікати до Португалії, Іспанії або Сполучених Штатів. Таке розпорядження залишив сам Пій XII, йдеться в щойно оприлюднених документах з архівів Ватикану, пише лондонський часопис "The Telegraph".

Ліки дорожчають, хвороби прогресують

"Пошта" з'ясовувала, чи є на Львівщині гроші на лікування онкохворих дітей

Безробіття гальмує?

Ірина Цицак

Посадовці говорять про стабілізацію ситуації на ринку праці, але чимало жителів Львівщини й надалі працюють у режимі неповного робочого тижня

Єдиний квиток можна купити на пошті

Ярослав Іваночко

Міністерство транспорту і зв'язку України упровадило нову систему продажу квитків. Відтепер електронний квиток на всі види транспорту (так званий єдиний квиток) можна замовити і придбати у всіх відділеннях Укрпошти - і у великому місті, і в селі.

Лазаренка виправдали

Ярослав Іваночко

Екс-прем'єр готується до повернення в Україну

Тут спацерують “домушники” та грабіжники

Ірина Цицак

У Личаківському районі Львова не бракує й жорстоких розбійників та хуліганів

Суботня зустріч

Ярослав Іваночко

Змінити Конституцію, щоб обирати Президента у парламенті. Для цього у суботу перед Великоднем зібралися разом лідер Партії регіонів Віктор Янукович, перший віце-спікер Олександр Лавринович, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і член Вищої ради юстиції Віктор Медведчук.

Медведчук програв суд

Ярослав Іваночко

Апеляційний суд міста Києва цілком задовольнив скарги народних депутатів Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна в справі за позовом Віктора Медведчука. Про це повідомили в прес-службі народного депутата України Сергія Льовочкіна.

Треба спитати в народу

Ярослав Іваночко

Дмитро Видрін, заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони, про дату виборів Президента і розпуск Верховної Ради

Сьомий український чемпіон світу

В'ячеслав Сенченко, чемпіон світу за версією WBA у вазі до 66,7 кг, про перемогу над Юрієм Нужненком, плани на майбутнє і хороші враження від Львова

Одна перемога на трьох

Іван Яремко
19 червня виповниться 80 років видатному тренерові Вікторові Карту, засновнику львівської шахової школи і вихователю плеяди відомих гросмейстерів - Марти Літинської,

Відповідальність і вибірковість

Ігор Гулик
Після Великодніх свят в Україні опорядковують городи. Цьогоріч доведеться ще й міркувати, як дати лад політичній публіці, яка вже вишикувалася у чергу до владних фотелів, розштовхуючи супротивників як не ліктями, то соціологічними показниками заздалегідь куплених рейтингів.

Останній гуманіст

Катерина Сліпченко
Нещодавно американ­ський режисер Клінт Іствуд отримав з рук голів журі Каннського кінофестивалю Жіля Жакоба та Тьєррі Фремо почесну "Золоту пальмову гілку".

Настроюймо серця на камертон любові

Ярина Коваль

Андрій Содомора, перекладач з античних мов, письменник, про елегії, переклад та поетичне "я"

Румунський пенсійний фонд

Володимир Даниленко. Сон із дзьоба стрижа. "Піраміда"

1.2071 / 3.99MB / SQL:{query_count}