Субота, 28 березня 2009, №34(1072)

До Європи пускатимуть за відбитками пальців

А Україна погрожує відновити візовий режим

Син голови КСУ розбив “Ламборджині”

Футболіст Каха Каладзе підтвердив, що за кермом автомобіля "Ламборджині", який 20 березня потрапив у ДТП, був син голови Конституційного Суду Андрій Стрижак. Про це повідомляє "Газета по-киевски".

Гідрометеоцентр на вулиці

Ярослав Іваночко

Господарський суд Києва за позовом комунального підпри­ємства "Київжитлоспецексплуатація" відкрив провадження справи про виселення українського Гідрометеоцентру із займаної ним будівлі. Про це йдеться в заяві начальника Гідрометеоцентру України Миколи Кульбіди.

Маневри під хрестом

Світлана Одинець

Костел святих Петра і Павла ордену єзуїтів,  розкішну пам'ятку архітектури XVII століття, хочуть зробити гарнізонним храмом 

Година Землі у Львові

Сьогодні, о 20.30, люди по всьому світу вимкнуть світло на одну годину - Годину Землі.  До цієї ініціативи долучиться і Львів.

Гріхи виЛАЗять…

За невиплату зарплати затримано директора автобусного заводу

Утилізація боєприпасів

Цього четверга припинила своє функціонування військова частина у Брюховичах, на якій понад півстоліття зберігалися боєприпаси

Перверзія у стилі мазо

Мар’яна Вербовська

Чиновники нарешті помітили пам'ятник Мазоху і вирішили... його знести

Бункерна війна

Мирослава Іваник
Попри спротив значної частини архітектурного середовища Львова, містобудівна рада при управлінні архітектури Львівської міськради таки погодила подальше проектування готелю на розі вулиць Краківської і Вірменської на основі проекту австрійського архітектора Губерта Герберта.

Віддайте гроші

Ірина Залецька

Услід за підприємцями Управління НБУ у Львівській області вирішили пікетувати і депутати Львівської міської ради. Партія "Пора"  вимагала від установи допомогти повернути депозити  міста.

Безпека батьківським коштом

Ірина Цицак

Міністр освіти та науки рекомендував посилити охорону шкіл та запровадити там пропускний режим, але й словом не обмовився, за чиї гроші це робити

На милість переможця?

Акціонери банку "Фінанси і кредит" вирішили передати контрольний пакет акцій державі

“Холодна” війна

Одразу кілька країн мають намір захопити Арктику

Іграшка для дорослих

У Гамбурзі функціонує найбільша і найвідоміша у світі модель залізниці "Miniatur-Wunderland": 12 кілометрів мініатюрних залізничних колій, фрагменти пейзажів Скандинавії, Швейцарії, Німеччини, Австрії, США. Майже 1000 потягами, 15 000 вагонами, 3000 семафорами керують з допомогою 60 комп'ютерів.

Чистокровні бійці

Серед вихованців Львівсь­кого товариства захисту тварин є не тільки дворняги, але й собаки так званих бійцівських порід.

Костюшко – ще й український герой

Більшість поляків вважає своїм найвидатнішим співвітчизником нашого земляка

Галичани – теж антифашисти

Не собі - так іспанцям виборювала республіку рота імені Тараса Шевченка

Прага: від готики до свободи

Світлана Одинець
Я пообіцяла собі, що приїду сюди, стоячи босими ногами на холодному березі Балтійського моря. Між Балтикою і цим містом для мене немає нічого спільного, принаймні чогось свідомо відомого.

Найбільша загроза національній безпеці йде від влади

Ярослав Іваночко

Анатолій Гриценко, голова Комітету з питань національної безпеки і оборони, народний депутат України, лідер Всеукраїнської громадської організації "Громадянська позиція", про загрозу нацбезпеці держави, відсутність порозуміння у владі та економічну ситуацію

Бакинський львів’янин

Ювілей  професора Мамеда Джафарова, одного із засновників Львівського державного університету фізичної культури 

Морозна Каліфорнія

Катерина Сліпченко

В американському Лос-Анджелесі триває чемпіонат світу з фігурного катання - останній великий старт передолімпійського сезону. Саме тут, у штаті, де завжди панує літо, у місті, що більше асоціюється із кіно та гламуром, ніж із ковзанами та льодом, мають бути розіграні путівки на зимові Олімпійські ігри у Ванкувері. Нагадаємо, що у фігурному катанні вони не є іменними, тож спортсмени борються за те, скільки учасників у кожному виді змагань зможуть представляти Україну на Олімпіаді.

Згадуючи Чорновола

Ігор Гулик

Мені видається, що українські політики з жахом очікують чергової річниці смерті В'ячеслава Чорновола. Не тому, що, зазвичай, у ці дні активізуються пошуки винних у трагедії на шосе, а тому, що, хочеш не хочеш, але мусиш терпіти згадки про "зеківського генерала", а також навіть підсвідомі порівняння його постаті з фігурками тих, хто фактично перейняв його тестамент.

Вухо для повії

Бувають історії, які не мають терміну давності. До них, безумовно, належить і ця, з відрізаним вухом Ван Ґоґа, художника, з дня народження якого 30 березня виповнюється 156 років.

Уривки з есею Збіґнєва Герберта “Арль”

"П'ю вино в кафе "Д'Алькасар". Кольорова репродукція над баром нагадує мені, що ця кав'ярня зображена на відомій картині Ван Ґога "Нічна кав'ярня", і що він сам жив тут у 1888 році, коли приїхав до Провансу, щоб отримати блакить, яскравішу за небесну, і жовтизну, яка блищить сильніше за сонце. Чи його пам'ятають тут? Чи живий ще хтось, хто бачив його на власні очі?

П’єро призначив пігулку від стресу

Ярина Коваль
"Гарна жінка має бути руда", - відповіла мені художниця Ольга Володарська-Іщук (чия виставка олійного живопису "Погляд у себе" відкрилася у галереї LvivArt) на запитання, чим тримає її біля себе рудоволоса красуня, яка мандрує - здебільшого як головна героїня - від картини до картини.

Найдорожчі

Укладено рейтинг художників, роботи яких найкраще продавалися у 2008 році

Гоголеві не до сміху

1 квітня виповнюється 200 років із дня народження видатного письменника

Живі голоси

Сергій Буковський, режисер-документаліст, про Голодомор та живих

Догори червоними сходами

Катерина Сліпченко

Уперше Каннський кінофестиваль відкриється мультфільмом

0.3526 / 3.92MB / SQL:{query_count}