Вівторок, 24 березня 2009, №32(770)

Інвестиції у квадратні метри

Ірина Цицак

Василь Куйбіда, міністр регіонального розвитку та будівництва України, про опосередковану ціну на житло, спекуляції та спокуси забудовників

Україна без Росії

Ярослав Іваночко

Київ модернізує газову трубу без Москви. Кремль називає таку позицію нерозумною і попереджає про перегляд тарифів на транзит газу

Криза забирає життя

Ярослав Іваночко

Фінансова криза, яка лютує в українській банковій системі, поволі забирає життя і банкі­рів, і вкладників.

Українець став головним юристом світу

Ярослав Іваночко

Учора, 23 березня, делегати 23-го Конгресу Всесвітньої асоціації юристів, який розпочав роботу в Києві, обрали президентом цієї організації голову Союзу юристів України Валерія Євдокимова. Про це повідомив міністр юстиції України Микола Оніщук.

Весілля в... електричці

Мар’яна Вербовська
Львівська залізниця розширює асортимент послуг - відтепер  дозволено орендувати... електропоїзд! Примхливому клієнтові дозволять навіть обрати графік поїздки, та наголошують, що персонал буде тільки їхній.

Комунальний піар

Ірина Залецька

Громадські організації і міський голова змагаються у тому, хто більше робить для мешканців. А результату і далі нема...

Право на “Львів”

Василь Гощук, директор ЗАТ "Готель "Львів", про розвиток готелю, підготовку до Євро-2012 та незаконні посягання на цілісний майновий комплекс

Золота середина у 1,75 гривні?

Ірина Цицак

Перевізники наполягають на підвищенні ціни за проїзд, посадовці - проти

Інквізиція повертається

Тисячі людей у світі вбивають за підозрою в зв'язках з нечистою силою

Пенсійний поділ

Кому в квітні до пенсії додадуть 7,5 грн, а кому - кількасот?

Ковбаса із м’яса – мрія наша

"Пошта" намагалася дослідити, що входить до складу ковбас та інших м'ясних виробів, які продають на наших ринках та у магазинах

Обережно – українські банки!

У попередньому матеріалі "Обережно - фінансова криза!" я трохи "проїхався" по банках. А зараз пропоную продовження банківської теми, бо нема спасу - не повертають депозити вкладникам. Народ сходить з розуму, гнів наростає, йде масова  закупівля пива, аби потім із посуди робити "коктейлі Молотова".

Контекст без лицемірства

Світлана Одинець

Володимир Турчиновський, проректор УКУ, про етику в публічній сфері, інструменти корупції і революцію добра   

Діти сонця

Малеча, що народилася зі синдромом Дауна, має право на повноцінне життя у суспільстві

Пробне тестування

Минулими вихідними відбувся другий тур пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Випускники шкіл мали можливість перевірити свої знання з  іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська), математики, хімії та  фізики.

“Пенсійний вік”

Незабаром НАТО виповниться 60 років

Спротив епідемії сухот

Із нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом сьогодні у Дрогобичі місцевий протитуберкульозний диспансер влаштує безкоштовне обстеження мешканців.

У музей на каву

"Пошта" повертається до теми залучення додаткових джерел фінансування українськими музеями

Злочинна схема

Сергій Білий

На Львівщині фірма розкрадала державні кошти, виділені школам на вугілля

НСНУ на порозі змін

Ярослав Іваночко

Партію покидають старожили, Президент обіцяє їй друге життя

Бій антиподів

Сьогодні на арені "Hanns-Martin-Schleyer Halle" (Штутгарт, Німеччина), яка може прийняти 15 500 глядачів, чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Віталій Кличко (36-2, 35 КО) проведе захист свого титулу проти кубинського біженця Хуана Карлоса Гомеса (44-1, 35 КО).

Кубинця побив справжній велетень

Дмитро Сирота

Віталій Кличко успішно провів свій перший обов'язковий захист титулу WBC після повернення у бокс. Цього разу  українець у дев'ятому раунді достроково переміг Хуана Карлоса Гомеса.

Святкове похмілля

Дмитро Сирота

Після досить потужного старту львівські клуби одночасно зупинилися. ФК "Львів" і "Карпати" в черговому турі україн­ської першості зазнали поразок, і, що найприкріше, обидва колективи зовсім не заслуговували на такий результат.

Нервовий політ “Сокола”

Київський "Сокіл", попри усі негаразди, зумів пробитися до 1/4 фіналу відкритого чемпіонату Росії серед команд вищої ліги.

Керована анархія

Ігор Гулик

Ті, хто найбільше переконує нас у тому, що влада в Україні системна та ефективна, мабуть, не хочуть бачити реального стану речей. Вони просто змушені так говорити, оскільки уособлюють цю владу, кволу, безпринципну, розшарпану поміж кланами, - для того, аби закамуфлювати власне безсилля і невігластво.

І досі таємничі трійці

Ярина Коваль

Розкішне видання "Гуцульські та покутські свічники-трійці", яке в Національному музеї у Львові презентував Інститут колекціонерства українських мистецьких пам'яток при НТШ в особі автора-упорядника Юрія Юркевича, стало першою такою публікацією на цю тему.

Cеренади та інші закликання весни

З-поміж музичних імпрез останніх днів уже афішами вирізнявся "Вечір серенад" у Львівській філармонії, який
21 березня репрезентував Академічний камерний оркестр "Віруози Львова" під керівництвом Сергія Бурка та Володимира Дуди. Всі, кому пощастило відвідати цей концерт, відзначили вдалу програму виступу та гармонійно підібраний репертуар, який якнайкраще відповідав настроям передчуття весни.

На зустріч до ... Моцарта

Денис Прощаєв відродив на львівській сцені кращі традиції класицизму. Із сучасними акцентами

Авторське “я” Ольги Кравченко

Ярина Коваль

"Не треба боятися запозичувати в іншого, а треба намагатися зробити краще. Індивідуальність сама проявиться, коли майстер дозріє," - розмірковував свого часу Михайло Бойчук стосовно нападок на нього через те, що школа вбиває індивідуальність.

“Черпаний” папір уже у Львові

Ярина Коваль

"Невипадково відкриваємо у себе виставку "Черпаного паперу" саме зараз, - сказав на відкритті директор Музею етнографії та художнього промислу Роман Чмелик. - Адже наступного року відзначатимемо 1905-ту річницю, відколи папір винайшли у Китаї".

13.4117 / 4.04MB / SQL:{query_count}