Четвер, 26 лютого 2009, №21(759)

Українсько-польські стосунки: чи далеко до примирення

Останнім часом у сфері  українсько-польських стосунків поряд із добросусідством та збли­женням двох націй у культурно-політичному житті cпостерігаються тенденції до протистояння. "Каменем спотикання" залишається, як і раніше, історичне минуле двох народів, що в 40-х рр. вилилося в збройний конфлікт із тяжкими емоційними наслідками для майбутніх поколінь.

Прикордонники усміхатимуться більше

Ярослав Іваночко

Привітна усмішка, доброзичливість, ввічливість і дипломатичність у спілкуванні, чиста, випрасувана форма, охайна зачіска, мінімум прикрас і стриманий макіяж для жінок. Такі правила зустрічі на кордоні громадян України та гостей держави вводяться для працівників прикордонної служби.

Замок на замок

Мирослава Іваник

Легендарний Олеський замок через брак коштів закриють для відвідувачів

Міст до Великодня

Левандівський міст можуть відкрити вже до Великодня

“Вища школа” виживання

Мар’яна Вербовська

Незважаючи на те, що рівень корупції під час вступу до вищих навчальних закладів суттєво впав за минулий рік, Міністерство освіти та науки щороку змушене вигадувати жорсткіші правила, щоб звести можливість хабарів до мінімуму. Цього року на час тестування у країні навіть планують відімкнути функції ММС.

Алкоголь не для продажу

Мирослава Іваник
Львівщина - друга серед областей, де найменше продають алкоголь та тютюн неповнолітнім. Найкращою за цим показником виявилася Донеччина.

“Думав, це значно простіше”

Ірина Гищук

Микола Кміть, голова Львівської обласної державної адміністрації, про перший рік роботи, підготовку до Євро-2012 і про те, що все можна змінити, якщо дуже захотіти

У серпні 1994-го

Причина загибелі 852 осіб залишилася нез'ясованою

Румунія розробляє ядерну зброю?

У Бухаресті на заводі, що спеціалізується на ядерних, біологічних і хімічних дослідженнях, днями пролунав вибух. Унаслідок вибуху загинув 37-літній офіцер Октавіан Віорел Міхай, повідомило інтернет-видання "Forum. msk.ru".

“Свобода слова по-путінськи”

Саме так перекладається напис на скульптурі, яку днями встановили в Дюссельдорфі.

Від маківки до п’ят

У Львівському обласному клінічному діагностичному центрі налагоджують два потужні томографи, на яких планують безкоштовно обстежувати 50% пацієнтів

Україна: масове безробіття

930 тисяч безробітних зареєстровано  станом на 30 січня нинішнього року

ПДВ – не “повітря…”

Історія та сучасність

Гості у погонах

Ірина Цицак

До 30 квітня дільничні інспектори проводитимуть операцію "Візит" - відвідуватимуть з профілактичною метою громадян у їх помешканнях

“Роби, як я!”

Ірина Цицак

Леонід Кравчук запропонував Вікторові Ющенку добровільно піти з посади Президента України. Перший глава держави знає, що каже

Без зарплати і туалету

Ярослав Іваночко

Юлія Тимошенко погрожує залишити міністрів без зарплати, якщо співробітники під­відомчих їм підприємств не будуть вчасно отримувати заробітну плату.

Борчиня-відкриття

Антоніна Птицин, бронзовий призер Київського міжнародного турніру з вільної боротьби, про свої цьогорічні успіхи та захоплення Інтернетом

Гламурний апокаліпсис

Ігор Гулик

Прочитав недавно на "Гра­нях.ru" чудове есе Льва Рубін­штейна про гламур у постсовковому контексті. "Це не відсутність ідеології, - зауважує іменитий автор. - Це така ідеологія, у підґрунті якої абсолютна, беззаперечна і, головне, уповні демонстративна легітимність соціальної та моральної безвідповідальності".

Грає, як дихає

Катерина Сліпченко

Кейт Вінслет, актриса, про кохання та природність

Усі “закльопки” Євробачення

Цього року, як ніколи, "запеклим" виглядає вибір українського претендента на участь у Міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення".

Теж варіант “Оксамитового сезону…”

Ярина Коваль

Львівська художниця Ірина Фартух вирішила не зважати на зиму в календарі та сніг за вікном і запросила земляків разом із нею пережити "Оксамитовий сезон на морі". Однак зробила це не деінде, а в рідному Львові, в арт-салоні "Сливка", де днями відкрилася експозиція живопису цієї художниці із 12-ти картин на тему моря.

0.5145 / 3.88MB / SQL:{query_count}